Тренінг “Як Верховна Рада України впливає на відновлення країни?” (Дніпро)

Початок: 15.09.2023 о 17:00
Закінчення: 15.09.2023 о 19:00
Адреса: вул. Барикадна, 2, офіс 4, Дніпро,
Місце: Дніпропетровський обласний молодіжний центр / Штаб ГО "Дуїт"

Завершено

Клуб Активної Громади Як Верховна Рада впливає на відновлення країни
Тренінг “Як Верховна Рада України впливає на відновлення країни?” (Дніпро)

Запрошуємо взяти участь у тренінгу “Як Верховна Рада України впливає на відновлення країни?”

Дата: 15.09.2023 (п’ятниця)
Час: 17:00 (тривалість – 2 години)
Місце: м. Дніпро, вул. Барикадна, 2, офіс 4 (Дніпропетровський обласний молодіжний центр / Штаб ГО “Дуїт”)

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА за умови реєстрації.

Обов’язкова реєстрація за посиланням.

Запрошуємо до участі у заході  молодь, викладачів, активістів та волонтерів, представники органів місцевого самоврядування, бізнесу та всіх активних громадян.

Захід націлений поглибити знання активних громадян щодо діяльності ВРУ у воєнний період та сприяти обговоренню між громадянами впливів ВРУ на відновлення країни, аналізу позитивних сторін та викликів, можливих форматів взаємодії між депутатами та громадянами у воєнний період.

Серед завдань подібних тренінгів – підвищити рівень обізнаності населення про функції депутатів ВРУ, методів взаємодії з ними та обговорення плану відновлення і розвитку країни у воєнний та повоєнний період.

Захід проходить спільно з ГО “Дуїт”. Контактна особа: +380999100368 – Поліна. При виникненні будь-яких питань телефонуйте або пишіть у Телеграм @Appolinariya_15 .

Якщо ви не зможете долучитися до цього заходу у Дніпрі у п’ятницю, наступний схожий захід пройде онлайн у вівторок 19 вересня. Детальніше — за посиланням.

Довідка: Проєкт «Парламент та громадяни: відкритий діалог у період війни» реалізується громадською організацією «Інститут Республіка» в межах Програми USAID «РАДА: наступне покоління», що виконується ГО «Інтерньюз Україна».

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.