Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу в Волинській області для подачі заявок на участь у тренінгу «Лізинг: особливості послуги та переваги для клієнта»
Захід відбудеться: 27 лютого 2018 року, початок об 10.00. за адресою:
м. Луцьк, пр. Відродження,24 Навчально-методичний центр профспілок Волині
Тренінг проводиться консультантом Проекту USAID “Трансформація фінансового сектору” Оленою Сухенко, яка має багаторічний досвід консалтингу в сфері фінансів, оцінки ризиків, кредитування та лізингу.
Даний тренінг буде зосереджений на практичних інструментах та прикладах залучення коштів для розвитку бізнесу малих та середніх підприємств, а тому буде корисним тим, кого цікавить наступне:
Як оптимізувати грошові потоки та отримати обладнання для збільшення прибутку.
- Як отримати податковий кредит на 100% вартості при сплаті лише авансу?
- Що є вигідною альтернативою банківському кредиту?
- Новий інструмент фінансування, яким користуються 43% малого та середнього бізнесу в Європейському Союзі.
- Як отримати обладнання та мати привабливий баланс для банків?
Програма тренінгу:
- Особливості лізингу.
- Відмінність лізингу від кредиту.
- Переваги для лізингоодержувачів.
- Облік лізингу (інструкції для бухгалтера).
- Огляд типових об’єктів лізингу:
- Лізинг легкових та вантажних автомобілів;
- Лізинг сільськогосподарської техніки;
- Лізинг обладнання.
Учасниками тренінгу можуть бути суб’єкти малого та середнього бізнесу: представники юридичних осіб та фізичні особи – підприємці.
Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують роздатковими навчальними матеріалами та харчування учасників
Критерії відбору: Ми шукаємо високо мотивованих керівників та бухгалтерів малого та середнього бізнесу, що мають бажання застосовувати на практиці знання та розвивати власний бізнес.
Процедура подачі заявки: заповніть, будь ласка, форму заявки за посиланням https://goo.gl/qwhKTg
до 25 лютого 2018 року.
Організаційні деталі тренінгу будуть повідомлені зареєстрованим учасникам після закінчення терміну подачі заявок 25 лютого 2018 року.
Контактна особа: Василь Павлишинець [email protected] (097) -937-88-66.
Про НАСДСУ
Метою діяльності Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України є сприяння покращенню добробуту сільського населення та розвитку сільської місцевості через підвищення рівня знань і вдосконалення практичних навичок сільського населення та сільськогосподарських товаровиробників, задоволення та захист соціальних, економічних, фахових та інших спільних інтересів членів Асоціації. Додаткову інформацію про роботу Асоціації можна отримати за адресою:
e-mail: [email protected]
Про Проект «Трансформація фінансового сектору в Україні»
Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу різним країнам світу протягом 50 років. В Україні допомога з боку USAID зосереджується на трьох напрямках: охорона здоров’я та соціальний перехід, економічне зростання, демократія та врядування. Починаючи з 1992 року, USAID надало технічної та гуманітарної допомоги Україні на суму 1,8 млрд. доларів США. За додатковою інформацією щодо програм USAID в Україні просимо звертатися до Управління зв’язків з громадськістю та комунікацій USAID за телефоном: +38 (044) 521-5753 або завітати на наш веб-сайт: http://ukraine.usaid.gov.
Мета Проекту «Трансформація фінансового сектору» (жовтень 2016 року – грудень 2020 року) – допомогти перетворити фінансовий сектор України на прозору, справедливу та диверсифіковану систему, яка підтримує підприємства всіх розмірів та слугує потребам людей. Проект підтримує реформування фінансового сектору в Україні та надає допомогу за такими напрямами: підвищення довіри до банківського сектору; розширення доступу до фінансів у небанківському фінансовому секторі; розширення застосування електронних фінансів; реформування пенсійної системи; а також інформаційно-освітня робота з вразливими групами населення для збільшення їхнього залучення до фінансових ринків.
За додатковою інформацією щодо Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» та його діяльності, просимо звертатися до Групи Проекту з комунікацій та зв’язків з громадськістю за телефоном: +38 0442370210
Сторінка Проекту в Facebook https://www.facebook.com/FSTProject/