Тренінг у рамках проекту «Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!»

Початок: 31.08.2017 о 10:00
Закінчення: 02.09.2017 о 17:00
Адреса: Бердянськ, Запорізька обл., Україна
Місце: Уточнюється

Завершено

тренінг
Тренінг у рамках проекту «Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!»

Громадська  організація «РЕОМ» в рамках проекту «Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!» оголошує набір на участь у тренінгу для практикуючих психологів, працівників психологічних центрів, громадських та гуманітарних організацій, які працюють у сфері психологічного відновлення людей, що постраждали в наслідок збройного конфлікту на сході.

Метою тренінгу є надати учасникам новітні знання та практичні навички з психологічної підтримки, відновлення та повернення до мирного цивільного життя постраждалих осіб, їх подальшої інтеграції у громади.

Перевагу буде надано аплікантам з Донецької, Луганської, Запорізької, Харківської та Дніпропетровської областей.

Тренінг буде проходити з 31 серпня по 02 вересня 2017 року включно у місті Бердянськ.

Участь у тренінгу безкоштовна. При повній участі учасники забезпечуються проживанням, харчуванням, компенсація квитків буде проходити тільки за наявністю оригіналів в обидві боки.

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням до 19 серпня 2017 року. Про результати відбору буде повідомлено 20 серпня 2017 року на електронну адресу кандидата.

За додатковими питаннями та коментарями будь ласка звертайтеся до координаторки проекту Наталі Семиволос за електронною адресою [email protected].

Тренінг проводиться за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (Berlin) з використанням ресурсів Міністерства Іноземних Справ Німеччини рамках проекту «Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!».