Тренінг у Дніпрі “Громадсько активна блогосфера 4.0: нові можливості змін та розвитку!”

Початок: 13.06.2019 о 10:00
Закінчення: 13.06.2019 о 15:00
Адреса: Дніпро, Дніпропетровська обл., Україна
Місце: уточнюється

Завершено

flyer_MpReforma_new
Тренінг у Дніпрі “Громадсько активна блогосфера 4.0: нові можливості змін та розвитку!”

У Дніпрі 13 червня відбудеться тренінг “Громадсько активна блогосфера 4.0: нові можливості змін та розвитку!”

Запрошуємо журналістів, громадсько активних блогерів, представників громадських інформаційних мереж, активних громадян, молодіжних лідерів та представників громад із Дніпропетровської та Херсонської областей взяти участь у тренінгу, щоб практично застосовувати нові можливості використання громадсько активної блогосфери у своїй діяльності.

Захід проводитиметься у межах проекту “МедіаПроРеформа” Center of Information Studies and Resource Service “Meridian”. Проект реалізується за підтримки U.S. Embassy Kyiv Ukraine.

Center of Information Studies and Resource Service “Meridian”, Dnipro

Дата проведення – 13.06.2019 (четвер). Місце проведення – м. Дніпро. Кількість учасників обмежена.

ТЕМАТИКА ТРЕНІНГУ:

Про специфіку (мережування) та медотодологію (немаркетинговий підхід) розвитку мережевої громадсько активної блогосфери, про нові можливості інструментарію для громадсько активних блогерів, про сучасні можливості сервісів і платформ у розбудові громадської блогосфери, про вибір суспільно значущих тем, про інформаційну безпеку та технічне оснащення розкаже експерт із розвитку громадсько активної блогосфери Олександр Лавринович, керівник проекту “МедіаПроРеформа”, засновник громадсько активних мереж та ініціатор мережевих громадських ініціатив в Україні (“Пасхальний десант”).

УМОВИ УЧАСТІ У ТРЕНІНГУ:

Участь у тренінгу – безкоштовна. Центр інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан» забезпечує проживання та харчування учасників навчального заходу, витрати на проїзд до місця його проведення й у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів і у межах вартості проїзду купейним/плацкартним вагоном потягу, рейсовим автобусом).

NB! У зв’язку з обмеженою кількістю місць, відбір учасників здійснюватиметься на конкурсних засадах. 

ХТО МОЖЕ БУТИ УЧАСНИКОМ ТРЕНІНГУ?

Журналісти, громадсько активні блогери, представники громадських мереж, активні громадяни, молодіжні лідери та представники громад із Луганської області

Для участі в тренінгу заповніть, будь ласка, реєстраційну форму до 10 червня 2019 року включно  за посиланням.

Претенденти, які пройдуть конкурсний відбір, отримають підтвердження участі та необхідну інформацію щодо тренінгу до 11 червня 2019 року.

Довідкова інформація – Ігор Полянський, експерт проекту, тел.: (050) 9655244