Тренінг “Секрети успішної адвокаційної кампанії”

Початок: 10.02.2023 о 10:00
Закінчення: 10.02.2023 о 16:00
Адреса:
Місце: уточнюється

Завершено

тренінг
Тренінг “Секрети успішної адвокаційної кампанії”
Єднаємось заради майбутнього! Саме час поговорити про зміни, позитивні і переможні для нашої країни. А ще – навчитись фахово та майстерно їх впроваджувати. Все це про адвокацію. Саме таку тему обрано ГО «Точка Доступу» для першого тренінгу, що відбудеться в межах проєкту ПРООН «ЄС за діалог: зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).
 
Разом з тренеркою Ганною Дворною учасники та учасниці заходу поговорять про важливі сенси, розглянуть успішні приклади та дізнаються про секрети проведення результативної адвокаційної кампанії:
  • що таке адвокація та її секрети успішності;
  • що таке «дерево проблем» та як воно допомагає в адвокаційній кампанії;
  • хто такі – стейкхолдери, і навіщо вони потрібні.
Так, адвокація – це процес, який супроводжується публічними кроками до змін в країні. Це важливий процес, який дозволяє залучати громадян та впроваджувати зміни як локально, так і на національному рівні.
 
Дата проведення тренінгу – 10 лютого 2023 року
Місто Івано-Франківськ (адреса та програма заходу буде надіслана зареєстрованим учасникам)
Час: З 10:00 до 16:00
 
Для участі необхідно заповнити форму не пізніше 6 лютого https://forms.gle/Z7XU38QA3PvP4kM78
 
До участі запрошуються представники та представниці громадських та благодійних організацій, члени ініціативних груп та волонтерських спільнот, які працюють у Івано-Франківській області.
 
Це перший захід з серії освітніх та нетворкінгових активностей, які відбудуться в рамках проєкту. Також, учасники та учасниці заходів можуть отримати менторський супровід впродовж трьох місяців, який допоможе вашій команді стати більш професійною, працювати системно та ефективно.
 
Організатори забезпечують роздаткові матеріали, харчування та компенсацію транспортних витрат учасників при наявності проїзних документів