Тренінг про права людей з інвалідністю у Вінниці

Початок: 21.10.2017 о 10:00
Закінчення: 22.10.2017 о 17:00
Адреса: Вінниця,
Місце: уточнюється

Завершено

Тренінг
Тренінг про права людей з інвалідністю у Вінниці

До уваги громадських активістів/активісток, які працюють у сфері захисту прав людей з інтелектуальними чи психічними порушеннями у Вінницькій, Закарпатській та Чернівецькій областях!

ВОГО “Юзер” запрошує взяти участь у тренінгу з моніторингу виконання Конвенції про права людей з інвалідністю за методикою «WHO QualityRights Tool Kit».

Тренінг відбудеться 21-22 жовтня 2017 року у Вінниці в рамках проекту “«Школа знань та вмінь про права людини і права людей з інвалідністю» за підтримки Фонду ABILIS. Учасники забезпечуються навчальними матеріалами, харчуванням, проживанням та відшкодуванням коштів за проїзд.

Учасники тренінгу зможуть:

• отримати основи знань з міжнародного та вітчизняного права по забезпеченню прав людини в галузі психічного здоров’я і установ соціального забезпечення;
• здобути уміння та навички моніторингових візитів та знання з техніки проведення самого моніторингу;
• обмінятися досвідом з іншими лідерами громадських об’єднань, які займаються захистом людей з розумовою відсталістю та психічними розладами.

Про своє бажання взяти участь у тренінгу прохання повідомити до 16 жовтня 2017 року на адресу: [email protected], в темі листа просимо вказати «участь у тренінгу».