Тренінг «Доступ до публічної інформації» у Полтаві

Початок: 27.03.2020 о 10:00
Закінчення: 27.03.2020 о 17:00
Адреса: вул. Небесної Сотні, 1/23, Полтава,
Місце: приміщення КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради

Завершено

відредаговано 1 (1)
Тренінг «Доступ до публічної інформації» у Полтаві

БО «Світло надії» в рамках проекту «Ефективна співпраця громадянського суспільства з безпековими службами в України», за підтримки Freedom House Ukraine  та спільно з АЦ «Інститут аналітики та адвокації», запрошують представників правозахисних, молодіжних, громадських організацій, правозахисників, активістів, а також всіх тих, хто зацікавлений в розбудові громадянського суспільства, заснованого на співпраці громадськості та безпекових органів, на тему: 

Тренінг відбудеться 27 березня 2020 р. з 10.00 до 17.00 в приміщенні КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради (м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 1/23).

Для участі в тренінгу заповніть реєстраційну форму за посиланням (звертаємо увагу, що до участі у заході запрошуємо представників з м. Полтава та Полтавської області, витрати на проїзд і проживання проектом не відшкодовуються).

Під час тренінгу учасники:

Під час тренінгу учасники:

  • розглянуть питання щодо ознак публічної інформації, порядок її отримання, спеціальні порядки отримання інформації, отримання інформації про себе;
  • визначать різницю між запитом на інформацію та зверненням;
  • ознайомляться з вимогами до оформлення запитів;
  • ознайомляться із видами інформації з обмеженим доступом;
  • навчаться визначати обґрунтованість обмеження доступу до інформації за допомогою «трискладового тесту»;
  • розглянуть випадки, за яких доступ до інформації не може бути обмежено при будь-яких умовах, способи захисту права на доступ до публічної інформації.

Тренери:

  • Сергій Жук – експерт в сфері адвокації Міжнародного фонду «Відродження».
  • Олександр Ткаченко – аналітик АЦ «Інститут аналітики та адвокації».

Кінцевий термін для реєстрації учасників – 24 березня 2020 року, 18:00.

Кількість місць обмежена. Участь у заході безкоштовна.

Про результати відібраних для участі в тренінгу осіб буде повідомлено електронним листом, або телефонним дзвінком до 18:00 25 березня 2020 року.

Учасники забезпечуються необхідними канцтоварами, кава-брейк та обідом. Захід проходить за організаційної підтримки Інститут розвитку міста Полтава та мережі кав’ярень Gangster_Coffee в м. Полтава.

Якщо у вас виникли запитання, або вам необхідна додаткова інформація, пишіть, будь ласка, на пошту: [email protected], або телефонуйте за номерoм: 066 910 68 84 (Павленко Анатолій).