Тренінг «Ефективні навички й інструменти перевірки фактів» у Тернополі

Початок: 27.06.2018 о 11:30
Закінчення: 27.06.2018 о 15:30
Адреса: вул. Качали, 3, Тернопіль,
Місце: Тернопільський прес-клуб
Коаліція ГО “Тернопільський центр реформ”

Завершено

Юркова
Тренінг «Ефективні навички й інструменти перевірки фактів» у Тернополі

27 червня об 11.30 у Тернопільському прес-клубі (вул. Качали, 3) розпочнеться тренінг «Ефективні навички й інструменти перевірки фактів».

Учасники навчаться розрізняти у потоці новин фейки, дізнаються як правильно перевіряти достовірність інформації перед кінцевою подачею, здійснювати фактчекінг, розглянуть тенденції пропагандистських матеріалів.

Проведе тренінг Ольга Юркова – журналістка, редакторка, медіатренерка, авторка ідеї і співзасновниця https://www.stopfake.org/ . У 2016 році “за боротьбу з пропагандою” увійшла до списку New Europe 100 – сотні інноваційних лідерів з країн Центральної та Східної Європи, які змінюють суспільство. У 2018 році стала стипендіаткою програми TED Fellows і першою українкою, яка виступила на конференції TED у Ванкувері.

Дане навчання буде корисним для журналістів, новинарів, творчих працівників редакцій, студентів, блогерів, громадських активістів та інших.

Програмою передбачено чотиригодинний тренінг із перервою на каву.

Кількість місць обмежена, згідно попередньої реєстрації за посиланням.

Захід організовує Коаліція громадських організацій «Тернопільський центр реформ» в рамках втілення Дорожньої карти реформ Тернополя.