Тренінг для фасилітаторів рольової гри “Крива конфлікту”

Початок: 10.08.2020
Закінчення: 12.08.2020
Адреса: Харків,
Місце: уточнюється

Завершено

Тренінг
Тренінг для фасилітаторів рольової гри “Крива конфлікту”

В рамках проекту «Reach Out» , який реалізує «Українська мережа освіти дорослих та розвитку інновацій» (Мережа розвитку) у партнерстві з «Comparative Research Network EV» за фінансовою підтримкою Міністерства закордонних справ Німеччини оголошується конкурсний набір на участь у тренінгу для фасилітаторів рольової гри «Крива конфлікту».

Метою заходу є підвищення обізнаності учасників та учасниць про основи конфлікту, надання інструментів для вирішення конфліктних ситуацій та управлінням ними, а також надати знання щодо фасилітації гри. Минулого року ця гра була вперше презентована в Україні та апробована у Львові.

Як це було, можна подивитись тут.

Дати проведення тренінгу – 10-12 серпня 2020 року.
Місто проведення – Харків.

До участі запрошуються представники громадських організацій, ЗМІ, активісти, держслужбовці, ВПО, люди які живуть на тимчасово непідконтрольній Україні території, жінки-лідери, які працюють у тематиці з розбудови миру та подолання конфліктів. Передбачається, що учасники та учасниці, які взяли участь у тренінгу, отримають невелике фінансування на організацію та проведення одноденної гри у своїх громадах.

Участь у заходах проекту безкоштовна. При повній участі учасники/ці забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією проїзду.

Відбір учасників та учасниць у проект відбувається на конкурсній основі. Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням до 18:00 26 липня 2020 року. Про результати відбору буде повідомлено до 31 липня 2020 року на електронну адресу кандидата/ки.

За додатковими питаннями та коментарями, будь ласка, звертайтеся до координаторки проекту пані Наталі, за електронною адресою [email protected]