Тренінг «Де гроші залишають слід: електронні інструменти контролю місцевої влади»

Початок: 14.02.2019 о 10:00
Закінчення: 14.02.2019 о 15:00
Адреса: Львів, Україна
Місце: уточнюється
Центру інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан»
Телефон: 066 9059932

Завершено

Logo MediaProReforma
Тренінг «Де гроші залишають слід: електронні інструменти контролю місцевої влади»

У Львові “МедіаПроРеформа” проведе тренінг «Де гроші залишають слід Електронні інструменти контролю місцевої влади».

Запрошуємо журналістів, блогерів, представників громадських інформаційних мереж, лідерів громад та місцевих експертів із Львівської та Чернівецької областей взяти участь у тренінгу, щоб широко застосовувати нові можливості використання відкритих даних у своїй діяльності. Захід проводитиметься у межах проекту Центру інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан». Проект реалізується за підтримки Посольства США в Україні.

Про ринок відкритих даних, про аналіз даних, про е-сервіси, про пошук інформації та тем журналістських розслідувань розкаже експерт відкритих даних у секторі публічних фінансів Анастасія Розлуцька, головний редактор журналу Mind lab.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників навчального заходу, витрати на проїзд до місця його проведення й у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів і у межах вартості проїзду купейним (плацкартним) вагоном поїзда, рейсовим автобусом).

Детальна конкурсна інформація з приводу умов участі буде розміщена на сторінці Центру інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан» та на громадських ресурсах.