Тренінг: Безпека громадських активістів. Правила поведінки на окупованих територіях та в зоні бойових дій

Початок: 17.11.2022 о 08:00
Закінчення: 17.11.2022 о 17:00
Адреса: Україна
Місце: онлайн

Завершено

IMAGE 2022-08-31 13:37:29
Тренінг: Безпека громадських активістів. Правила поведінки на окупованих територіях та в зоні бойових дій

17 листопада буде проведено другий онлайн тренінг за темою “Фізична безпека громадських активістів – розслідувачів військових злочинів  під час війни. Правила поведінки на окупованих територіях і в зоні бойових дій”.

Даний тренінг проводиться у рамках проекту «Громадська ініціатива «Твій захист» з соціально-психологічного та правового захисту вразливих верств населення в м. Мерефа, м. Лозова, м. Люботин  Харківської області», що реалізується громадською організацією «Інститут демократичного розвитку Харківщини».

Під час тренінгу буде розглянуто питання візуалізації військових злочинів, а саме як працювати з фотографіями кожного з пошкоджень зблизька та у площині відповідного приміщення або об’єкта. Як описувати фотографії будь-яких залишків боєприпасу, з детальними фото елементів маркування, серійних номерів. Також буде навчено учасників як знаходити підтвердження скоєних воєнних злочинів у відкритих джерелах.

До участі в тренінгу запрошуються громадські активісти, які працюють у сфері фіксації воєнних злочинів.

Для участі надішліть на електронну пошту [email protected] підтвердження Вашого досвіду в даній сфері та станьте учасником тренінгу. 

У разі наявності інформації про факти скоєння злочинів, пов’язаних із збройним конфліктом та агресією російської федерації проти України, Ви можете надати інформацію за номером телефону +380 50 275 28 08, у подальшому надана інформація буде перевірена на місцях. 

Проєкт впроваджується  ГО «Інститут демократичного розвитку Харківщини» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).