Тренінг «Адвокація прав ВПО та співпраця з органами влади» у Полтаві та Львові

Початок: 07.08.2017
Адреса: Полтава, Львів,
Місце: Уточнюється
Громадський холдинг “Група впливу”
Телефон: 050 477 08 00
E-mail: [email protected]

Завершено

Тренінг
Тренінг «Адвокація прав ВПО та співпраця з органами влади» у Полтаві та Львові

ГО «Група впливу» запрошує представників неурядових організацій та ініціатив на тренінги «Адвокація прав ВПО та співпраця з органами влади», які відбудуться 7-8 серпня у Полтаві і 11-12 серпня 2017 р. у Львові.

Ми розглянемо наступні питання: Що таке адвокація? Якими є механізми адвокації в глобальних структурах на кшталт ООН, ОБСЄ, Раді Європи та ЄС? Як це працює в Україні й хто може стати «адвокатом добрих справ» у не завжди сприятливих вітчизняних умовах? І як нарешті досягнути своєї мети при цьому?

Учасники попрактикують та отримають знання про:

  • особливості роботи з постійними представниками різних країн в Україні,
  • основні етапи адвокаційної кампанії,
  • про розробку плану міжнародної адвокації,
  • визначення актуальних потреб ВПО,
  • приклади успішних адвокаційних кампаній на місцевому рівні, якими при цьому є канали комунікації та ключові меседжі,
  • інструменти адвокаційних кампаній.

Крім того на учасників тренінгу очікує багато практичних і корисних завдань, які допоможуть їм у майбутній роботі.

У Полтаві тренінг відбудеться 7-8 серпня 2017 р. Усі зацікавлені полтавчани можуть заповнити анкету за посиланням. Зауважте, це необхідно зробити до 28 липня 2017 р. Ті, хто пройде відбір, отримають підтвердження участі не пізніше 30 липня.

У Львові тренінг запланований на 11-12 серпня ц. р. Анкета для мешканців Львова та області ось тут. Її потрібно заповнити до 1 серпня ц. р. Відібрані учасники отримають підтвердження про участь не пізніше 5 серпня.

Про місця проведення тренінгів ми повідомимо додатково.

Участь у заходах безкоштовна. Ми забезпечуємо проживання та харчування учасників, а також відшкодування транспортних витрат (автобус/вагон типу плацкарт чи купе/вагон Інтерсіті 2-го класу) за наявності оригіналів квитків та заздалегідь підготовленої ксерокопії зворотного квитка.Тренінги відбудуться в рамках проекту «Посилення захисту прав ВПО через співпрацю Уповноваженого ВРУ з прав людини з громадянським суспільством», який реалізовує ГО «Група впливу» у співпраці з Секретаріатом Уповноваженого ВРУ з прав людини за підтримки Програми розвитку ООН.