Травма, етика, відповідальність. Тренінг в рамках Медіашколи для миколаївців

Початок: 22.04.2023 о 13:00
Закінчення: 22.04.2023 о 15:00
Адреса: платформа Zoom,
Місце: онлайн
Агенція розвитку Миколаєва

Завершено

Травма, етика, відповідальність. Тренінг в рамках Медіашколи для миколаївців
Травма, етика, відповідальність. Тренінг в рамках Медіашколи для миколаївців

Запрошуємо активну спільноту в Миколаєві та тих, хто зараз поза межами міста, взяти участь у онлайн-тренінгу «Журналістика в умовах війни: травма, етика, відповідальність» з медіаекспертом Віталієм Жугаєм та журналісткою і продюсеркою Іриною Кипоренко.

КОЛИ? 22 квітня, субота, о 13:00 за київським часом.
ДЕ? На платформі Zoom (посилання буде надіслано зареєстрованим учасникам)

Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.

Під час зустрічі разом поговоримо про те, що таке журналістська етика, етичні аспекти роботи в умовах війни, як вісвітлювати чутливі теми та спілкуватися з людьми які пережили травму.

Цільова аудиторія: медійниці_ки, які створюють контент: журналістки_ти та редакторки_ри місцевих ЗМІ, фотографки_фи, блогерки_ри тощо; представниці_ки громадських організацій, які ведуть медійну діяльність; представниці_ки пресслужб місцевих органів влади; викладачки_і та студентки_и факультетів журналістики; фрілансерки_ри, що працюють на українські та міжнародні медіа; працівниці_ки медійних організацій та медіаекспертки_ти.

  • Віталій Жугай – медіаексперт, доцент кафедри журналістики Національного університету «Одеська юридична академія». Працював на телебаченні, радіо, у друкованих та інтернет-виданнях. Проходив викладацьке стажування на Бі-Бі-Сі, проводив наукове дослідження про критерії якісної преси у США в рамках Програми імені Фулбрайта.
  • Ірина Кипоренко – журналістка, продюсерка, режисерка документального кіно, програмна менеджерка сектору «Кіно» Українського інституту. Має понад 10 років досвіду роботи в медіа, проходила стажування в рамках програми професійних обмінів від Держдепу США в сфері журналістики та цифрових комунікацій. Закінчила курс з режисури документального кіно в майстерні Сергія Буковського. Співпрацювала з іноземними та українськими медіа, такими як Tiger aspects (для Netflix), ARTE, The New York Times, TIME, The Economist, Бі-Бі-Сі Україна, Суспільне мовлення та іншими.

Посилання на подію в Facebook.

Організатори: Програма «Демократичне врядування в Східній Європі» (DG East), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), та Агенція розвитку Миколаєва.