Суб’єкт модернізації — відповідальність Покоління

Початок: 23.08.2019 о 10:00
Закінчення: 26.08.2019 о 18:00
Адреса: Скадовський р-н, сел. Лазурне , Херсонська, Україна
Місце: СОТ «Прибрежний»
ВМГО “Студентська республіка”
Телефон: (044) 529-13-75
E-mail: [email protected]

Завершено

SR-2019-ava-1000x758-e1560434825461
Суб’єкт модернізації — відповідальність Покоління

23-26 серпня 2019р. на самому березі Чорного моря, у Лазурному (Херсонська обл., Скадовський р-н, СОТ «Прибрежний») відбудеться фінал XXI Студреспубліки. Найбільший в Україні відкритий майданчик для діалогу, глибокої дискусії та презентації проривних ідей збирає найактивнішу молодь і найпросунутіших експертів/ок для спільної роботи над темою «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління». Долучайтеся! Реєструйтеся онлайн!

Лого СР

Тут збуваються заповітні мрії! Тут починається завтрашній день!

Фінал Міжнародної програми «Студентська республіка» – наймасштабніша, найінтелектуальніша щорічна молодіжна громадська подія в Україні з унікальним для світу форматом. Імпровізована «держава» щороку збирає 700-1000 учасників/ць з України та з-за кордону. Тут кожен може розкрити себе, іноді в зовсім незвичній іпостасі: чи в потужній розумовій праці, чи в драйвових суб-фестах, які тривають нон-стоп, чи в спілкуванні з прекрасними людьми з усіх куточків України. Чому і Вам варто стати важливою частиною великої події?

Тема цього року відображає наш багаж напрацювань за 21 рік щоденної невтомної роботи і шаленої волі до прогресу: «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління». І це вже не шанс – це наше призначення і відповідальність!

Студреспубліка дала Україні цілу плеяду людей нестримної жаги реальних змін, людей спільного блага, здатних до кропіткої щоденної роботи заради модернізації України, до масштабного і глибокого мислення, творення інновацій і руйнування стереотипів! Усі ці роки до нас долучаються найкращі інтелектуал(к)и України та світу, активні громадяни, студент(к)и, які в рамках насиченої діяльності спільно працюють над Майбутнім, над Україною у топ-20 найбільш розвинутих країн світу.

Але спочатку – чесні та неупереджені оцінки, адже час спроб і помилок задорого коштував нашому народу. Називатися ж новим і бути молодим – це зовсім не обов’язково означає самопожертву заради народу України і рух у напрямку прогресу… Республіканський досвід показує, що є наступні джерела системних соціально-відповідальних рішень:

  • наука – тисячоліття гарячих дискусій, чужих, а часто-густо і наших власних помилок, заперечення-запереченню і складного, але невпинного руху вперед. Так, наука – це не скетчі й кривляння, а формули, невблаганна логіка і жага нового, жага чогось такого, що не бачив світ;
  • рефлексивна традиція, або, якщо хочете, інституційна пам’ять, коли замість хаосу ми чітко все фіксуємо і більше не повторюємо помилки;
  • творчий драйв і креативність, осмислена пасіонарність, воля розбить «сю скелю».

 Модернізаційний курс, нагадаємо, полягає у відновленні   нормального, людського життя, встановленні широких свобод і   втіленні безлічі прогресивних інновацій.

 Молоді активіст(к)и, передусім, під час регіональних етапів   Студреспубліки, розбиралися і продовжують розбиратися, а що ж   потрібно  зробити в кожному конкретному регіоні, аби замість   «рєшалова»  й імітації змін (іноді дуже креативної) – модернізаційний   поступ став незмінним.

Якщо ви маєте оригінальні ідеї щодо модернізації України, готові до діалогу та волонтерської роботи – Студреспубліка саме для вас. Це унікальний простір, де в особливій атмосфері, у компанії найперспективніших молодих активістів/ок у вас є можливість втілити у нашій унікальний країні свої задуми та соціальні експерименти. Інакше кажучи, у нас працює новий формат «спільного блага», заснований на соціальній солідарності.

Лабораторія майбутнього відкрита для всіх охочих правди, прогресу, солідарності, справедливості та взаємоповаги. Студреспубліка надає однакові можливості всім – беріть і використовуйте їх у спільноті таких самих яскравих, розумних, творчих і працьовитих людей. Не провтикайте!

Все просто: пройдіть онлайн-реєстрацію на офіційному сайті Студреспубліки:

Покоління Республіки збереться, щоб працювати пліч-о-пліч із найкращими експерт(к)ами-інтелектуал(к)ами, які проводитимуть факультативи та консультації. Серед тих, кого вже можемо анонсувати: Сергій Дацюк, Андрій Єрмолаєв, Андрій Золотарьов, Віталій Кулик, Вадим Менжулін, Андрій Окара, о. Антоній Рудий та ін.

На вас очікуватиме потужна оргдіяльнісна гра на тему «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління», а після 1,5 доби до неї додасться яскрава мульти-фестивальна частина. І все це в ігрових умовах імпровізованої держави «Студентська республіка», яка має власну конституцію, закони, органи влади, партії, валюту, територію. Цього року фінал Студреспубліки концептуально осучасниться.

У рамках проведення ОДГ, завдяки унікальному дискусійно-змагальному формату, в учасників/ць є можливість придумувати інновації, які, можливо, комусь здаватимуться абсурдними, подискутувати, помилятися, вдосконалюватися і знову презентувати свої, але вже покращені, ідеї. Студреспубліка – це майданчик, де всі, висловлені з повагою до людської гідності, думки приймаються! Участь у Грі беруть перемож(ни)ці регіональних Студреспублік: Студентські мер(к)и та депутат(к)и Студентських магістратів, а також ті, хто виявив бажання, пройшовши обов’язкову онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки.

Важливо, що характерний феномен програми — це проекція майбутнього України. Все, що відбувається на Студреспубліці, потім, так чи інакше, але обов’язково відтворюється в державі. Перевірено двома десятиліттями. Це накладає особливу відповідальність на всіх учасників/ць і переможців/ниць. Це українське ноу-хау – простір волі та рівності, сонячного настрою та дороговказ у майбутнє.

Студреспубліка завжди голосує за! креативність, ритм і неймовірну енергію. Тому на вас очікує насичена мульти-фестивальна частина. Цілих 20 різноманітних суб-фестивалів: «Студентська Мафія», «Фестиваль аматорського відео», Фото-конкурс «Спалах емоцій», «Нічна туса», «Денна туса», «Кубок КВН», «Леся-фест», «Екстер-фест» і багато інших активностей. Звісно, буде обрано «Першу Леді» й визначено кращих соціальних музикантів/ок у Music Live Awards.

Протягом 3-х неймовірно насичених, змістовних і точно не схожих ні на які інші дні ви зустрінетеся з перевіреними часом республіканськими друзями і подругами й отримаєте можливість стати частиною справжнього/іх, нефейкового/их суб’єкта/ів модернізації.

Ми змінимо світ, зітрем стереотипи!

Правила участі
Умови участі
Як доїхати до місця проведення
Хто тобі може допомогти доїхати
Рекомендована література

Як це було у 2018р.
Аналітика-2018
Аватарки й Інструкція з установлення аватарок

 

 

 

 

 

 

 

 

За довідками та фірмовими футболками-2019 звертатися: (044) 529 13 75, [email protected]
Із питань медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, [email protected]

* * *

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України, підтримки Міністерства молоді та спорту України.
Партнери: Херсонська облдержадміністрація, компанія JYSK, ПрАТ «Гравітон», косметична компанія «БІОКОН», видавництво «Саміт-книга», компанія Impression, НДЛМ.
Інформаційні партнери: телеканал OTV, Стильне радіо «Перець ФМ».