Стартує десятий сезон фестивалю Docudays UA у Вінницькій області

Початок: 29.11.2017 о 14:00
Закінчення: 29.11.2017 о 15:00
Адреса: вул.Соборна, 89, Вінниця, Україна
Місце: Книгарня "Є"

Завершено

Вінниця фото книгарня
Стартує десятий сезон фестивалю Docudays UA у Вінницькій області

29 листопада 2017 року о 14 годині у Книгарні «Є» у Вінниці відбудеться презентація подій XIV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Фестиваль мандрує Україною в чотирнадцятий раз, а у Вінницький області це буде десятий сезон показів фільмів про права людини.

В період з 1 по 20 грудня 2017 року заходи Фестивалю проходитимуть у Вінниці, Хмільнику, Жмеринці, Погребищі, Козятині, Немирові, Літині, Липовці, Ямполі та Барі. Головна тема цьогорічного фестивалю «Чотири градуси» присвячена проблемі зміни клімату й захисту довкілля.

Покази документальних фільмів відбуватимуться в найрізноманітніших місцях – в книгарнях, зокрема, у Книгарні «Є» у Вінниці, в бібліотеках, кінотеатрах, будинках культури і в сільських садибах.

Громадські активісти проводитимуть обговорення кожної стрічки, акцентуючи увагу на важливості дотримання прав людини в будь-якій частині світу.

«Коли люди збираються разом для перегляду, вони більше спілкуються, чують одне одного, налагоджують контакти» – вважає громадська активістка Оксана Бас, яка організовує покази у Бару , – Подивившись фільми можна порівняти життя в нашій країні з іншими країни і зрозуміти, що неважливо, яка частина світу, бо людські потреби і проблеми є однаковими.»

« Перегляд фестивальних фільмів – досить складний механізм, бо треба змушувати себе думати, а це складно, але рік у рік, поступово, ми пояснюємо людям, що у них є права і захищати ці права можна. Мене приваблюють масштаби фестивалю і його регулярність,» – розповідає працівниця культури і громадська активістка з Немирова Ірина Кононова.

«Просвіти з прав людини не буває забагато. Покази фільмів Мандрівного фестивалю проводяться у Вінницькій області десять років, і я бачу, що людям це потрібно і людям це цікаво.» – каже регіональний координатор у Вінницькій області, громадський активіст з Хмільника Віталій Дорох.

Партнерами фестивалю в областях України є 53 провідні молодіжні, громадські та правозахисні організації та 195 кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.

Детальніше з програмою регіональних показів можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Мандрівного фестивалю Docudays UA www.traveling.docudays.org.ua.