Стан водозабезпечення та водовідведення на Кіровоградщині. Що дослідили екоактивісти

Початок: 07.12.2021 о 11:00
Закінчення: 07.12.2021 о 17:00
Адреса: вул. Велика Перспективна, 46, Кропивницький, Кіровоградська область, 25015,
Місце: у приміщенні агенції новин – CBN

Телефон: 0996859300
E-mail: [email protected]

Завершено

прес-конференція
Стан водозабезпечення та водовідведення на Кіровоградщині. Що дослідили екоактивісти

Прес-анонс

7 грудня 2021 року

З майже 50 проб води із джерел Кіровоградщини, лише декілька відповідали державним стандартам чистої питної води. Кожен десятий мешканець окремих громад області, висловив занепокоєння зникненням води у підземних джерелах та відсутністю централізованого водозабезпечення. Ці та інші данні, отримані громадською організацією «Флора» в ході громадського моніторингу, а також перелік рекомендацій від громад для органів місцевого самоврядування, будуть представлені на прес-конференції. Захід відбудеться 7 грудня 2021 року з 11:00 до 12:00 у приміщенні агенції новин – CBN.

Під час заходу, керівник аналітично-дослідного відділу громадської організації «Флора», Володимир Бочаров-Туз, представить результати аналізів води, які були здійснені протягом 2021 року, з водних джерел дев’яти громад Кіровоградської області. 

Окрім того, присутні зможуть ознайомитись з результатами соціологічного дослідження щодо виявлення проблем у водозабезпеченні та водовідведенні.

До участі у прес-конференції також будуть запрошені представники державних інституцій, відповідальних за різні аспекти реалізації права на доступ до чистої питної води та ефективних послуг водовідведення. 

Захід підготовлено в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.

Думки, висновки чи  рекомендації належать  організаторам і не обов’язково відображають погляди Уряду Швеції. Відповідальність за зміст несе виключно ГО “Флора”.