Снігурівська робоча група з розвитку місцевої демократії (анонс першого засідання)

Початок: 25.02.2022
Адреса: у приміщені виконкому міської ради, Снігурівка,
Місце: вул. Центральна, буд 72

Завершено

нарада
Снігурівська робоча група з розвитку місцевої демократії (анонс першого засідання)

Запрошуємо небайдужих експертів і практиків місцевого розвитку та медіа, на перше засідання дорадчого органу, який створено лютневим розпорядженням міського голови.

Засідання робочої групи відбудеться у п’ятницю 25  лютого 2022 р. о 10 -00 у приміщені виконкому міської ради (вул. Центральна, буд 72, м. Снігурівка)

У програмі засідання:

  1. Інформація про цілі, завдання дорадчого органу сільського голови;
  2. Ознайомлення з пакетом місцевих НПА за рекомендаціями громадської експертизи Стану забезпечення форм місцевої демократії (ФМД). Пакет місцевих НПА
  3.  Формування  програми навчань у «Школі громадянської дії»
  4. Планування громадських обговорень у ТГ щодо викликів та шляхів подальшого розвитку місцевої демократії.

Нагадуємо, що учасники першого снігурівського навчання у «Школі громадянської дії» http://frgn.mk.ua/?p=12993 запропонували міському голові ініціювати створення робочої групи з розвитку місцевої демократії.

З питань участі у проєкті звертайтеся на E-mail: [email protected] або за телефоном +38 (0512) 47-38-79.

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Діяльність відбувається за підтримки проєкту «Дієва місцева демократія у гармонійних громадах Миколаївщини», що реалізуються ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Реалізація довготермінової партнерської ініціативи  відбувається на виконання Меморандуму про співпрацю від 02.07.2021р між ФРММ та Снігурівською міською радою.