Школа «Журналістика примирення: медіа розвивають порозуміння між ВПО та приймаючими громадами»

Початок: 24.04.2023 о 10:00
Закінчення: 25.04.2023 о 14:00
Адреса: Україна,
Місце: онлайн
E-mail: [email protected]

Завершено

4_Cover EVENT_Школа журналістики
Школа «Журналістика примирення: медіа розвивають порозуміння між ВПО та приймаючими громадами»

ГО «Жінки в медіа» за підтримки Українського Жіночого Фонду оголошують набір журналістів та журналісток на онлайн-навчання в школі «Журналістика примирення: медіа розвивають порозуміння між ВПО та приймаючими громадами» 24 – 25 квітня 2023 року (з 10:00 до 14:00).

Мета школи: роз’яснити роль медіа в налагодженні порозуміння і співпраці між ВПО та приймаючими громадами з особливим акцентом на недискримінації вразливих груп, зокрема жінок і дівчат.

Важливе! Успішне проходження Школи дає право на сертифікат, а також переваги на Конкурсі малих грантів на вироблення журналістських матеріалів (стаття, ТВ-сюжет, подкаст, фотовиставка/ілюстрації та інше) з тематики школи у розмірі 10 000 грн. Конкурс буде оголошено додатково після завершення Школи.

Серед тем школи:

  • журналістська етика і стандарти на практиці;
  • розслідування: як місцевим журналістам проводити розслідування щодо належного включення ВПО в локальні громади;
  • включення проблематики вразливих груп, зокрема жінок і дівчат, в журналістські матеріали;
  • сторітелінг без стигми і дискримінації: як розповідати історії;
  • юридичні аспекти висвітлення журналістами резонансних тем: на що звертати увагу при допублікаційній експертизі матеріалів;
  • пітчинг матеріалів: як пропонувати цікаві теми редакторам.

Спікерки школи: Марта Чумало, правозахисниця, заст.голови Центру “Жіночі перспективи” (Львів), лауреатка міжнародної шведської премії Улофа Пальме, понад 20 років захищає права жінок, Євгенія Моторевська, журналістка, голова відділу воєнних розслідувань видання «The Kyiv Independent»,  Діана Дуцик, виконавча директорка Українського інституту медіа і комунікацій, членкиня КЖЕ, Олександра Горчинська, журналістка NV, членкиня ГО «Жінки в медіа», Оксана Максименюк, медіаюристка, керівниця юридичного відділу ГО «Інститут розвитку регіональної преси» та Ліна Кущ, перша секретар НСЖУ, членкиня КЖЕ.

Подати заявку до 20 квітня (включно).

Ця подія стала можливою завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проекту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом. Відповідальність за зміст інформації несе ГО «Жінки в медіа». Інформація, що представлена, не завжди відображає погляди Уряду Канади і УЖФ.