Школа громадянської участі “Агенти змін”: презентація кращих проєктів

Початок: 17.10.2019 о 12:30
Закінчення: 17.10.2019 о 14:30
Адреса: вул. Миколи Пимоненка, 6, Київ,
Місце: Американський дім

Завершено

photo_2019-10-10_16-36-12
Школа громадянської участі “Агенти змін”: презентація кращих проєктів

Презентація кращих проєктів, реалізованих учасниками Школи громадянської участі «Агенти змін»-2019!

Що можна робити в 13 років? Ходити до школи, грати комп’ютерні ігри та скролити інстаграм? Наші випускники школи «Агенти Змін»доводять, що це не межа. В свої 13-16 років вони реалізовують масштабні фестивалі, проводять екскурсії та навіть реставрують стадіони, від Торецька Донецької області до Льова та Одеси.Тож ми дуже хочемо поділитися з вами ентузіазмом та запалом цих школярів.

Початок заходу12.30. Очікувана тривалість: до 14:30.
Адреса: America House, вул. Миколи Пимоненка, 6.

Запрошуємо журналістів, активістів та всіх, зацікавлених в темі. Ви дізнаєтесь, що спонукає дітей до дій та бажання реалізовувати в громадах найрізноманітніші проєкти, такі як:

  • благодійна ініціатива «Charity-молодь» для дітей-сиріт в місті КоростеньЖитомирської області;
  • рекреаційна зона «LandRover» в Полтавській області
  • інтерактивнийпутівникмістом «Dnipro Beat» Організатори Школи також поділяться досвідом роботи з дітьми та розкажуть про важливі елементи формування навчальної програми у впровадженні громадянської освіти в Україні.

 Для участі, будь ласка, зареєструйтесь: https://forms.gle/PupPcBu5VddDqL3x5

Зверніть увагу! Для входу в Американський дім обовʼязково мати при собі посвідчення особи – оригінал національного чи закордонного паспорту, або водійське посвідчення.

Подія: https://www.facebook.com/events/994780624198917/

Наш сайт: http://agentyzmin.org.ua

Сторінка Школи «Агенти змін»: https://www.facebook.com/AgentuZmin/

 Школа «Агенти змін» – це перший всеукраїнський проєкт, метою якого є виховання громадянської свідомості учнівської молоді шляхом неформального інтерактивного навчання, що втілюється з 2015 року. З 2016 року проєкт Школи “Агенти змін” був затверджений Міністерством освіти і науки України як один з напрямків позашкільної освіти в рамках Всеукраїнських наукових профільних шкіл Мала академія наук України. Проєкт реалізується спільно з МІ “Серце в долоньках”, Благодійна фундація “Діти надії” та ГО Центром «Ейдос».