Школа громадянської дії в Мішково-Погорілівській ЕКО-громаді

Початок: 29.11.2021
Адреса: вул. Вали Котика, 23, Мішково-Погорілове, Миколаївська обл.,
Місце: приміщення Мішково-Погорілівського ліцею

Завершено

тренінг навчання співпраця стартап
Школа громадянської дії в Мішково-Погорілівській ЕКО-громаді

Запрошуємо учасників громадських ЕКО-ініціатив, зокрема погодження з ТПВ і благоустрою у «Школу громадянської дії» в рамках відповідної партнерської ініціативи #ГромадськаПрефектура та Мішково-Погорілівської сільради.

У Школі ВИ можете перейти на рівень «ЕКО-АМБАСАДОРА» – представника інтересів/ прав громади у діалозі з владою для вирішення ВАШИХ потреб як членів громади!

У програмі осінньої та весняної сесій Школи:

  • З’ясування ключових проблем на шляху до ЕКО-громади;
  • Опанування таких інструментів демократії участі як громадські ради, слухання, експертиза/аудит, місцева ініціатива, е-петиція, ОСН та інші.

Протягом 2021-22 року за коуч-підтримкою партнерської ініціативи випускників Школи підготують, знайдуть ресурси та реалізують відповідні ініціативи в рамах Стратегії громади, що модернізується.

Перше навчання осінньої Школи відбудеться о 10:00 у понеділок 29 листопада у приміщенні Мішково-Погорілівського ліцею (вул. Вали Котика, будинок 23, с . Мішково-Погорілове).

Реєстрація учасників осінньої сесії Школи за посиланням.

З питань участі у партнерської ініціативі звертатись до Олена Вартанян (офіс-менеджер ФРММ), [email protected], (0512) 47-38-79   

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Діяльність відбувається за підтримки проекту «Дієва місцева демократія у гармонійних громадах Миколаївщини», що реалізуються ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Реалізація довготермінової партнерської ініціативи «Мішково-Погорілівська ЕКО-громада» відбуваєтся на виконання Меморандуму про співпрацю від 06.03.2021 р. між ФРММ та Мішково-Погорілівською  сільрадою та при партнерстві ГО «Наш дім Мішково – Погорілівська ОТГ».