Школа громадянської дії у Радсадівській громаді

Початок: 27.01.2022
Адреса: вул. Миру, 5 , Радісний Сад, Миколаївська обл.,
Місце: у сесійному приміщенні сільської ради

Завершено

pexels-jessica-lewis-583848
Школа громадянської дії у Радсадівській громаді

Запрошуємо учасників громадських ініціатив, зокрема «Велоскіф»; з  благоустою сіл та інші у «Школу громадянської дії» в рамках відповідної партнерської ініціативи ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» та сільської ради.

У Школі ви можете перейти на рівень «АМБАСАДОРА» — представника інтересів/ прав громади у діалозі з владою для вирішення ВАШИХ потреб як членів громади!

У програмі зимової та весінньої Школи:

  • З’ясування ключових проблем на шляху до гармонійної, спроможної громади, 
  • Опанування таких інструментів демократії участі у місцевому розвитку як громадські ради, слухання, експертиза/аудит, місцева ініціатива, е-петиція, ОСН та інші.

Протягом 2022 року за коуч-підтримкою партнерської ініціативи випускників Школи підготують, знайдуть ресурси та реалізують відповідні ініціативи.

Перше навчання зимової Школи відбудеться о 10:00, у четвер 27 січня у сесійному приміщенні сільської ради (вул. Миру, 5, с-ще Радісний Сад).

Реєстрація учасників за посиланням.

З питань участі у партнерської ініціативі звертатись до Олени Вартанян.

E-mail [email protected]. ТЕЛ: (0512) 47-38-79 

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Діяльність відбувається за підтримки проекту «Дієва місцева демократія у гармонійних громадах Миколаївщини», що реалізуються ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Реалізація довготермінової партнерської ініціативи  видбувається на виконання Меморандуму про співпрацю від 2.07.2021р між  ФРММ та Радсадівською сільською радою.