Школа «Агенти змін»: презентація кращих учнівських проектів

Початок: 18.10.2017 о 12:30
Закінчення: 18.10.2017 о 14:00
Адреса: вул. Миколи Пимоненка, 6, Київ,
Місце: Американський Дім
Школа громадянської участі “Агенти змін” E-mail: [email protected]

Завершено

?????????
Школа «Агенти змін»: презентація кращих учнівських проектів

18 жовтня 2017 року о 12:30 в Американському Домі відбудеться презентація підліткових проектів випускників IІІ-ї Школи громадянської участі «Агенти змін». 

На заході учні віком 13-16 років з різних регіонів України представлять кращі проекти, реалізовані у своїх містах та селищах, поділяться набутим досвідом, труднощами, з якими довелося зустрітися, а також поділяться враженнями та новими знаннями, які отримали під час 3-етапного навчання у Школі “Агенти змін”. 

Ви дізнаєтесь, що спонукає дітей до дій та бажання реалізовувати в громадах такі ініціативи як:

  • «KINO просто неба» – регулярні четвергові кінопокази, які відвідало протягом літа близько 1000 жителів міста Дрогобич Львівської області (Ольга Зінченко, 13 років).
  • «Спідкубінг, вперед!» – популяризація інтелектуального спорту – спідкубінгу – за допомогою публічних заходів у Івано-Франківську, або як скласти картину з 156 кубиків Рубика за 30 хвилин? (Данило Ільницький, 14 років)
  • «Art-шабаш» –  проект, який поєднав у собі різні напрямки мистецтва, до організації якого долучилося близько 100 жителів міста Вараш Рівненької області, і який відвідало близько 700 людей (Катерина Дейнеко, 16 років)

… та ще 20 мистецьких, соціальних, навчальних та розважальних проектів!

На зустрічі організатори Школи також розкажуть про досвід роботи з дітьми та важливі елементи формування навчальної програми у впровадженні громадянської освіти в Україні. 

«Ми шукаємо і навчаємо активних дітей, які мають бажання розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя у реаліях українського сьогодення. Коли ми говоримо про цінності, мрії або проекти та їх реальне втілення у суспільному житті, то це має відбуватися через усвідомлення власного призначення та спільного життя в громаді»,– Катерина Клюзко, координатор проекту.

Про проект

Школа «Агенти змін» – це перший всеукраїнський проект, метою якого є виховання громадянської свідомості учнівської молоді шляхом неформального інтерактивного навчання, що втілюється з 2015 року. З 2016 року проект Школи “Агенти змін” був затверджений Міністерством освіти і науки України як один з напрямків позашкільної освіти в рамках Всеукраїнських наукових профільних шкіл Малої академії наук України. Проект реалізується спільно з Молодіжною ініціативою “Серце в долоньках”, Благодійною фундацією “Діти надії та любові” і Центром Політичних Студій та Аналітики “Ейдос”.

Сторінка Школи «Агенти змін» https://www.facebook.com/AgentuZmin/

Сторінка події в Американському домі https://www.facebook.com/events/1960941300787899

Реєстраційна форма за посиланням https://goo.gl/forms/LEtoe5ImUwcf27U12

Зверніть увагу! Для входу в Американський дім обовʼязково мати при собі посвідчення особи – оригінал національного чи закордонного паспорту, або водійське посвідчення. 

Початок заходу о 12.30. Очікувана тривалість: до 14:00. 

Адреса: America House, вул. Миколи Пимоненка, 6.

За додатковою інформацією пишіть на [email protected].