Школа «Агенти змін»: презентація кращих учнівських проектів. Чи можуть українські підлітки впливати на зміни в Україні?

Початок: 17.10.2018 о 12:30
Закінчення: 17.10.2018 о 14:30
Адреса: Київ,
Місце: в Американському Домі

Завершено

кавер3
Школа «Агенти змін»: презентація кращих учнівських проектів. Чи можуть українські підлітки впливати на зміни в Україні?

17 жовтня 2018 року о 12:30 в Американському Домі відбудеться презентація підліткових проектів випускників Школи громадянської участі «Агенти змін»-2018.

На заході учні віком 13-16 років з різних регіонів України представлять кращі проекти, реалізовані у своїх містах та селищах, поділяться набутим досвідом, труднощами, з якими довелося зустрітися, а також поділяться враженнями та новими знаннями, які отримали під час навчання у Школі “Агенти змін”.

Ви дізнаєтесь, що спонукає дітей до дій та бажання реалізовувати в громадах такі ініціативи, як:

• «Майбутнєфест» – профорієнтаційний фестиваль для підлітків, що зібрав 17 організацій, 32 спікерів та близько 1000 відвідувачів протягом дня (Ірина Сеник, м.Івано-Франківськ)

• «Намалюй, якщо не вистачає» – створення серії міських муралів, щоб вирішити проблему «візуальної насолоди у місті»… та де зробити селфі (Матвій Гулідов, м.Бахмут Донецької області )

• «Aloha Family Day» – сімейне свято на узбережжі Західного Бугу, що переросло в еко-кампанію за збереження чистоти річки (Соломія Павлик, м.Червоноград Львівської області)

На зустрічі організатори Школи також розкажуть про досвід роботи з дітьми та важливі елементи формування навчальної програми у впровадженні громадянської освіти в Україні.

Про проект

Школа «Агенти змін» громадської і волонтерської участі та патріотичного виховання – це перший всеукраїнський проект, метою якого є виховання громадянської свідомості учнівської молоді шляхом неформального інтерактивного навчання, що втілюється з 2015 року. Школа є першою в Україні спробою системного навчання дітей громадянській освіті, що передбачає створення умов для формування у підлітків активної життєвої позиції, здатності до самореалізації в умовах громадянського суспільства та надбання успішного соціального досвіду, лідерських якостей та усвідомлення причетності до локальної громади. З 2016 року проект Школи “Агенти змін” був затверджений Міністерством освіти і науки України як один з напрямків позашкільної освіти в рамках Всеукраїнських наукових профільних шкіл Малої академії наук України. Проект реалізується НЦ “Мала академія наук України” спільно з Молодіжною ініціативою “Серце в долоньках”, Благодійною фундацією “Агенти змін” і Центром Політичних Студій та Аналітики “Ейдос”.

Сторінка Школи «Агенти змін» https://www.facebook.com/AgentuZmin/

Сторінка події в Американському домі https://www.facebook.com/events/276076786583824/

Реєстраційна форма за посиланням http://bit.ly/2QIP9cF

Зверніть увагу! Для входу в Американський дім обовʼязково мати при собі посвідчення особи – оригінал національного чи закордонного паспорту, або водійське посвідчення.

Час заходу: 12.30 – 14:30. Адреса: America House, вул. Миколи Пимоненка, 6

За додатковою інформацією звертайтеся до керівника Школи Катерини Клюзко [email protected] 096 706 29 43, з питань прес-комунікації до Ірини Колотило [email protected] 098 00 587 00