Сервіси транскордонного проекту «Туризм, спадщина та креатив»

Початок: 15.12.2020
Адреса: проспект Центральний, 57, Миколаїв,
Місце: готель Ukraine Palace

Завершено

????????????????????????????????
Сервіси транскордонного проекту «Туризм, спадщина та креатив»

Презентація відбудеться у вівторок 15 грудня 2020 р. у готелі “Ukraine Palace” для представників провідних туроператорів та представників громадськості, органів місцевого самоврядування, громад, що підписали Меморнадум партнерство у проекті.

Дворічний проект спрямований на взаємокорисне єднання зусиль бізнесу, громадськості та влади для формування грузино-україно-болгарського туристичного кластеру, що ґрунтується на креативному поєднанні культурної спадщини місцевих громад Миколаївщини, Кахетії та Північно-Східного регіону Болгарії.

Значною часткою проекту є визначення потенціалу ринку креативного туризму у країнах-учасницях та його розвиток за допомоги зацікавлених сторін – бізнес-середовища, місцевих діячів туризму та культури тощо. Реліз проекту тут.

Наразі партнерами ФРММ з реалізації цілей проекту є 4 місцеві громади. Укладено відповідні меморандуми про співпрацю з головами Миколаївської і Вознесенської міських, Березанської селищної та Галицинівської сільської рад. Процес налагодження партнерства з органами місцевого самоврядування та місцевими адміністраціями Миколаївщини триває.

Чекаємо заявки учасників потенційних учасників круглого столу до 12-00 11 грудня 2020 р. У зв’язку з обмеженнями COVID-19 запрошення учасників заходу за результатами конкурсу мотиваційних анкет-заявок.

У разі виникнення запитань, звертайтеся Олена Вартанян на адресу: [email protected].com  або за телефоном +38 (0512) 47-38-79.

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Презентація відбудеться в рамках проекту, що реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Georgian Arts and Culture Centre, Tbilisi (GE) за кошти Програми Black Sea Basin (Subsidy Contract No.BSB 1130).