Семінар-тренінг «Мова миру – шлях успішної комунікації»

Початок: 09.06.2017 о 08:00
Закінчення: 09.06.2017 о 17:00
Адреса: Львівська обл., Дрогобицький район,
Місце: садиба «Родинне гніздо»

Завершено

DSCF2074
Семінар-тренінг «Мова миру – шлях успішної комунікації»

9 червня в садибі сільського зеленого туризму «Родинне гніздо» ( Дрогобицький район, Львівської області) відбудеться практичний семінар-тренінг «Мова миру – шлях успішної комунікації» ( провідний тренер Алла Волошина).

Сьогодні від журналістів має лунати виключно мова миру. «Говоримо мовою миру, бо в наш дім прийшла війна» – переконані організатори навчання, лідери Асоціації «Нові Горизонти». Спільно з партнерами вони реалізують проект «Сіємо зерна миру для урожаю порозуміння та взаємодовіри», який став фіналістом конкурсу«International Alert» за Проектом«Психологічні зерна миру: реабілітація після травми та громадянський активізм в Україні», який фінансується ЄС через Інструмент зі сприяння стабільності і миру (ІССМ).

В конкурcі взяли участь понад сто громадських організацій України. Фіналістів конкурсу -25 В тому числі й Асоціація «Нові Горизонти» з Дрогобича. Мета нашого проекту: інтеграція,об’єднання та соціалізація внутрішньо переміщених осіб (ВПО), приймаючих громад, учасників АТО,членів їх сімей, сімей загиблих та зниклих безвісти шляхом соціальної згуртованості, толерантності та миробудівництва на Дрогобиччині.Саме про ці проблеми йтиметься мова на заняттях.

Запрошуємо до участі в семінарі фахівців медіа Дрогобиччини, – Франкового краю. Гостинно просимо до гірського села Жданівка, де, як родину, нас зустрічатиме гостинне «Родинне гніздо»

Контактна інформація: Асоціація «Нові Горизонти». вул. Трускавецька, 64/1, к.6, а/с 7, м. Дрогобич, 82100, Львівська область. Тел/факс 0324435762, ел. пошта [email protected]

Керівник Проекту Олександр Магльона.

“Інформація була підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу через International Alert. Її зміст є виключною відповідальністюАСОЦІАЦІЇ «НОВІ ГОРИЗОНТИ», і ні в якому разі не може розглядатися як такий, що відображає позицію Європейського Союзу”.

На фото: Готуємося до зустрічі, учасники семінару зможуть подивитися на садибу з висоти пташиного лету.