Семінар «Підтримка розвитку жіночого підприємництва на прикладі Канади»

Початок: 06.09.2019 о 15:00
Закінчення: 06.09.2019 о 17:30
Адреса: Київ,
Місце: уточнюється

Завершено

семінар
Семінар «Підтримка розвитку жіночого підприємництва на прикладі Канади»

6 вересня з 15 до 17:30 в Київській торгово-промисловій палаті відбудеться семінар на тему «Підтримка розвитку жіночого підприємництва на прикладі Канади».

Захід організовує Канадсько-український проект з підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) в співпраці з Канадсько-українською торговою палатою, Київською торгово-промисловою палатою, Комітетом жінок-підприємниць при Київській торгово-промисловій палаті та Конференційною радою

Спікерка: пані Елісон Кіркленд, директорка Центру комунікацій та надання клієнтських послуг для жіночих підприємств провінції Манітоба, Канада (більше інформації тут).

В ході семінару будуть розглянуті наступні запитання:

1. Жіноче підприємництво: менеджерські кваліфікації та питання управління бізнесом, системні бар’єри для жіночого підприємництва, інформація та навчання для жіночих підприємств МСБ.
2. Організації та мережі, які надають підтримку приватним підприємствам МСБ на чолі з жінками на міжнародному рівні та всередині країни.
3. Кращі практики і фактори успіху бізнесів на чолі з жінками.

До участі у заході запрошуються власниці та топ-менеджерки жіночих бізнесів, представники та представниці громадського та державного секторів, бізнес-асоціацій та медіа.

Участь у семінарі безкоштовна. Всіх бажаючих просимо зареєструватися до 18:00 4 вересня за посиланням. Кількість місць обмежена, тому участь лише за умови підтвердження реєстрації.