Розмова-дискусія онлайн “Mama I’m a criminal”

Початок: 01.05.2020 о 14:30
Закінчення: 01.05.2020 о 15:30
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Завершено

92747618_1325632277642861_4367565085254615040_o
Розмова-дискусія онлайн “Mama I’m a criminal”

Хто з нас у дитинстві не порушував закон? Певно, кожен з нас має власні історії про розбиті сусідські шибки, крадену вишню та інші пакощі.

Проте не для всіх такі історії закінчуються щасливо. Практика доводить, що часто діти, які вчинили навіть незначне правопорушення, засуджуються до реальних тюремних строків. І вже не можуть повноцінно повернутись у суспільство. А часто – вдаються до серйозніших злочинів.

Рік тому в Україні стартував пілотний проєкт “Програма відновлення неповнолітніх, що підозрюються у вчиненні злочину”. Вона дає другий шанс дітям, які вчинили злочин невеликої чи середньої тяжкості вперше і готові виправлятись. Програма дозволяє вивести дитину з кримінального процесу, якщо вона примириться з потерпілим, відшкодує завдану шкоду та пройде програму ресоціалізації. У цьому допомагають медіатори та психологи.

Лише за перший рік роботи проєкту з кримінального процесу вивели 50 дітей. А це – 50 врятованих життів.

Почуйте їх історії та дізнайтесь, як врятувати більше дітей, 1 травня о 14:30 на Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, який відбудеться онлайн!

Трансляція події буде на сайті https://docudays.ua.

Реєструйтеся за лінком, щоб отримати нагадування.

Спікери:

● Представник Офісу Генерального прокурора;
Олександр Баранов, в.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги;
Петро Кобзар, адвокат-медіатор, який співпрацює з системою Безоплатної правової допомоги.

Модераторка – Iryna Shyba, виконавча директорка Фундації DEJURE.

Подія у facebook.

Захід відбудеться в межах правозахисної програми Rights Now! Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини DOCUDAYS UA. Правозахисна програма Rights Now! – це щорічний потужний майданчик для дискусій, лекцій, майстер-класів, тренінгів, а також показів документальних стрічок та їх обговорень. Щороку у Rights Now! беруть участь правозахисники, громадські організації, активісти, представники державних органів.