Розгляд справи громадянина України Сергія Литвинова

Початок: 25.02.2016 о 09:00
Закінчення: 25.02.2016 о 17:00
Адреса:

Завершено

розгляд справи С.Литвинова
Розгляд справи громадянина України Сергія Литвинова

25 лютого, о 9.00 в Тарасівському районному суді Ростовської області розпочнеться розгляд по суті справи громадянина України Сергія Литвинова, обвинуваченого в розбої. Суд відбуватиметься у відкритому режимі.

Нагадаємо, що Литвинов перебуває за гратами в Росії з осені 2014 року. Першопочаткові обвинувачення в здійсненні військових злочинів у складі батальйону “Дніпро-1” , висунуті проти нього Слєдкомом РФ, були зняті, оскільки в слідства не виявилося жодного доказу ні причетності Лимтвинова до злочинів, ні самого факту здійснення злочинів. Натомість була порушена справа по розбою. Це обвинувачення захист Литвинова також спростовує, посилаючись на наявну в адвоката доказову базу невинуватості його підзахисного.

Під час засідання 25 лютого адвокат Віктор Паршуткін має намір заявити розширене клопотання про припинення кримінального переслідування Сергія Литвинова. У клопотанні буде поданий розгорнутий аналіз доказової бази, яка спростовує обвинувальний висновок, а також свідчить про відсутність підcтав для кримінального переслідування громадянина України.

Окрім того, буде подане клопотання про призупинення судового процесу до того моменту, доки Ростовським обласним судом не буде розглянута скарга захисту Литвинова на неналежну форму судового розгляду. Нагадаємо, що Віктор Паршуткін продовжує вимагати призначення суду присяжних. Якщо ця вимога не буде задоволена – це, на його думку, створить додаткову підставу для звернення до Європейського суду за ознакою порушення права на справедливий суд.

Окрім того, захист вимагатиме допиту в судовому процесі учасників НЗФ т.н. “ЛНР”, свідчення яких проти Литвинова містяться в матеріалах справи.(Інформація отримана від адвоката Сергія, Віктора Паршуткіна) #FreeLytvynov

Інформація кампанії #LetMyPeopleGo.

На фото – привітання, передане Сергію Литвинову від МЗС України. Публікується вперше.