Роль громади у розвитку школи та шкільних проектів

Початок: 22.03.2018 о 15:00
Закінчення: 22.03.2018 о 19:00
Адреса: вул. Суворова, 4/6, Київ,
Місце: у просторі MediaHub
Центр інноваційної освіти “Про.Світ” і Western NIS Enterprise Fund

Завершено

обложка мероприятия_20 (2)
Роль громади у розвитку школи та шкільних проектів

22 березня у Києві з 15:00 до 19:00 відбудеться відкритий захід, присвячений децентралізації освіти та перетворенню шкіл на центри розвитку громади.  

Захід відбудеться у просторі MediaHub, що знаходиться адресою вул. Суворова, 4/6 (м. Арсенальна).

У заході візьмуть участь представники опорних шкіл, що пілотували реформу децентралізації освіти у проекті “Пілот 24”:

  • Богомол Ангеліна Валентинівна, вчителька інформатики Петропавлівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 з професійним навчанням.
  • Тетяна Коваленко, вчитeлька зарубіжноі літeратури Ріпкинськоі ЗОШ І-ІІІ ступeнів № 2  Ріпкинського району Чeрнігівської області.
  • Олександр Бойченко, вчитель трудового навчання та інформатики КЗ “Катеринопільський НВК №1″ ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ” Катеринопільської районної ради Черкаської області.
  • Федушка Марія Михайлівна, вчителька німецької мови Тур’я-Реметівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Перечинського району Закарпатської області.
  • Наталія Коваленко, директорка опорного загальноосвітнього навчального закладу Кагарлицька ЗОШ  l-lll ступенів  №3.

Сьогодні завдяки процесу децентралізації школи отримують більше автономії та управлінських повноважень, проте разом з цим перед ними постають безліч викликів: як змінювати підхід до управління школою? Як залучати громаду до шкільних трансформацій? Як ефективно змінювати навчальні практики та отримувати швидкі результати?

На ці запитання шукатимемо відповіді разом з учасниками панельної дискусії, представниками опорних шкіл. Директори та вчителі ділитимуться власним досвідом та практиками трансформації своїх шкіл, які вони напрацювали під час участі у проекті “Пілот24”, який впродовж року реалізував Центр інноваційної освіти “Про.Світ” спільно з Western NIS Enterprise Fund.

Одним з пріоритетних завдань проекту було переосмислення ролі опорної школи та перетворення опорних шкіл на центри розвитку їхніх громад. Спочатку вчителі та директори шкіл розробили плани розвитку шкіл та почали їх впроваджувати, використовуючи нові підходи. Окрім того, вчителі та учні запроваджували нові ініціативи у своїх школах шукаючи альтернативні джерела фінансування: через платформу GoFundEd та за фінансової підтримки Western NIS Enterprise Fund. На дискусії ,будуть представлені проекти, такі як онлайн-бібліотека, вільний простір для учнів або мистецький пленер. Учасники матимуть можливість проаналізувати ефективність цих рішень та можливість їхнього поширення в інші опорні школи.  

На заході будуть присутні представники громадських освітніх ініціатив та організацій, що займаються реформою освіти, децентралізацією, представники бізнесу, неурядових інституцій, які підтримують освіту.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією: https://goo.gl/forms/GAgO1iIuKtT5p3mA2

Більш детальну інформацію та програму заходу шукайте на сайті.

 

Контакна особа:

Катерина Нікішова, фахівець з комунікацій Центру інноваційної освіти “Про.Світ”

+050-929-14-36

[email protected]