Роботи Рембрандта, Піранези, Пікассо, Далі, Матісса, Шагала, Міро покажуть у Києві

Початок: 20.09.2017 о 11:00
Закінчення: 27.09.2017 о 19:00
Адреса: вул. Л. Первомайського, 4, Київ, Україна
Місце: «Золотое Сечение»
Золотое Сечение

Завершено

15. Chemiakin
Роботи Рембрандта, Піранези, Пікассо, Далі, Матісса, Шагала, Міро покажуть у Києві

20-27 вересня 2017 року у залах аукціонного дому «Золотое Сечение» (Київ, вул. Первомайського, 4) відбудеться виставка тиражного мистецтва EDITIONS. Організатор – аукціонний дім «Золотое Сечение». 28 вересня експозиція завершиться відкритими аукціонними торгами.

Загальна кількість робіт – 55 творів. Вхід для усіх бажаючих – вільний.

10. Hokusai

На виставці будуть представлені роботи найвідоміших світових художників, а також твори вітчизняних класиків та шістдесятників.

Одна з перлин колекції – офорт «Святий Ієронім у темній кімнаті» всесвітньо визнаного генія, голландського художника Рембрандта ван Рейна – прижиттєвий відбиток великого художника, який датується 1642 роком. Подібний офорт було продано на аукціоні Christie’s у 2016 році за 86 тис. фунтів стерлінгів. Стартова ціна офорта «Святий Ієронім у темній кімнаті» на київський торгах – $2,5 тис.

Рідкісні гравюри та офорти старих майстрів – Пиранези, Дюрера, Саделер, Раймонд, Шишкіна, Богаєвського також стануть частиною експозиції та лотами майбутніх торгів.

Серед інших топових робіт  – твори Сальвадора Далі, Пабло Пікассо, Альберто Джакометті, Анрі Матісса, Овсепа Пушмана з оригінальними підписами авторів. В Європі подібні роботи йдуть з торгами за десятки тисяч доларів, на майбутніх торгах стартові ціни на них будуть варіюватися від $ 1тис. до $3 тис.

2. Dali

Спражня родзинка колекції – твори великого японського майстра Кацусіки Хокусая. Точні копії його двох найвідоміших графічних робіт – «Велика хвиля у Канагава» та «Вид на лодочний міст у Сано в провінції Кодзука», виконані в Японії у 19 столітті у складній багатобарвним техніці літографії.

Серед українських авторів, роботи яких представлені на аукціонних торгах та експозиції, – Василь Касіян, Михайло Дерегус, Леопольд Левицький, Григорій Гавриленко, Олександр Аксінін, Ернест Котков.

«Ми зібрали колекцію рідкісних та цікавих робіт, багато з яких віддруковані під наглядом художників і підписані безпосередньо самими авторами. При цьому, стартова вартість лотів навмисно занижена, адже наша мета – викликати азарт досвідчених колекціонерів, а також долучити до світу мистецтва молодих збирачів прекрасного. Досвід минулого року показав: тиражне мистецтво всесвітньо відомих авторів дуже цікаво початківцям українським колекціонерам, які розуміють його цінність завдяки своїм подорожам, відвідинам зарубіжних галерей», – співвласник аукціонного дому «Золотое Сечение» Михайло Василенко.

11. Delacroix

Реєстрація на аукціон: 20-28 вересня. Аукціон відбудеться 28 вересня 2017 о 19:00.

Каталог лотів буде доступний на сайті АД «Золотое Сечение»  www.gs-art.com з 20 вересня.

Довідка про АД “Золотое Сечение”:

Аукціонний Дім “Золотое Сечение”, заснований у 2004 році, регулярно проводить аукціони та виставки-продажу творів живопису та графіки, російської ікони. Основні напрямки діяльності компанії – класичний живопис XIX-XX ст., мистецтво альтернативних течій (авангард, нонконформізм, андеграунд), сучасне «актуальне» мистецтво, предметний дизайн і фотографія, а також російська православна ікона. Усі твори мистецтва надходять на аукціон з найрізноманітніших приватних зібрань та галерей СНД, країн Європи та США.