“Рівність у науці очима дітей” фестиваль дитячої творчості

Початок: 25.01.2021
Адреса: Московський проспект, 124-а, Харків,
Місце: Центр гендерної культури

Завершено

139718775_2869892753295599_3459872172054388187_o
“Рівність у науці очима дітей” фестиваль дитячої творчості

До Міжнародного дня дівчат та жінок у науці з 25 січня по 12 лютого 2021 року Центр гендерної культури організовує фестиваль для дітей старшого шкільного віку Харкова та Харківської області “Рівність у науці очима дітей”.

Основна мета фестивалю: популяризувати в дитячому, педагогічному і батьківському середовищі рівну участь жінок та дівчат у науці, сприяти усвідомленню впливу гендерних стереотипів на суспільство.

В ході фестивалю Центр гендерної культури у партнерстві з Департаментом науки та освіти Харківської ОДА, Департаментом освіти Харківської міської ради планує проведення низки тематичних заходів для учнівства старших класів у форматі онлайн та частково офлайн у відповідності до карантинної ситуації.

Серед основних заходів фестивалю: 

  • відкриті онлайн-уроки “Гендерні стереотипи в освіті та науці” (конкурс тематичних дитячих відеороликів)
  • онлайн-презентації тематичних куточків “Рівність у науці” в мережі гендерних центрів освіти на базі навчальних закладів міста
  • відкриті онлайн-уроки “Невидимі сторінки жіночої науки”: онлайн-лекція про роль жінок в науці, конкурс відеозаписів до 3 хв. “Перевтілення в образ відомої науковиці” (5 фактів про науковицю)
  • онлайн-вікторини “Жінки в науці” (три тури).

Також протягом фестивалю заплановано проведення майстер-класів зі створення портретів “Відомі науковиці очима дітей”, тематичні інтерактиви, екскурсії Музеєм жіночої та гендерної історії, а для батьківства заплановано проведення флешмобу у соціальних мережах – розміщення світлин на власних сторінках з дописом #Моя_донька_в_науці.

За додатковою інформацією стосовно деталей та реєстрації до участі у фестивалі звертатится за тел. 0506086664 (Дарія Велигодська)

Діяльність здійснюється в межах проєкту “Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді”, який фінансується Європейським Союзом.