Програма особистісного та професійного розвитку “Державотворець”

Початок: 02.09.2019 о 08:00
Закінчення: 22.09.2019 о 23:00
Адреса:

Завершено

Державотворець
Програма особистісного та професійного розвитку “Державотворець”

Ви бачите своє майбутнє в Україні і бажаєте долучитися до процесу державотворення? Прагнете змін, але не знаєте з чого почати? 

Тоді програма особистісного та професійного розвитку молоді “Державотворець” саме для Вас! Адже Ви зможете дізнатися як працюють органи влади, громадський сектор, провідні підприємства та засоби масової інформації, отримати нові знання, розвинути свої лідерські якості та долучитися до процесів державотворення.

Проект ініційований Міністерством молоді та спорту України спільно з Українською академією лідерства та за підтримки проекту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидій корупції в Україні «ВзаємоДія» (SACCI).

Він включає освітньо-практичний блок, який передбачає зустрічі з фаховими спікерами та прикладний аспект, що полягає в здійсненні практичного ознайомлення з роботою органів публічної влади, бізнесу та громадського сектору. Окремим елементом програми є день управління, побудований у формі проходження одноденного короткотермінового стажування. Також учасників очікує антикорупційний блок від USAID, який дозволить отримати практичні навички та знання як “тут і зараз” можна протидіяти корупції.

До участі в програмі запрошуються всі хто відповідає наступним вимогам: 
• бути громадянами України;
• вільно володіти українською мовою;
• на момент подання заявки бути віком від 18 до 25 років;
• мати зацікавлення в подальшому розвитку в сфері державотворення.

Учасники забезпечуються кава-перервами, брендованими футболками та канцелярією. За результатами проходження програми буде виданий відповідний сертифікат, засвідчений Міністерством молоді та спорту України.

Достатньо дорослі, щоб творити державу?

Заповнюйте заявку за посиланням

Реєстрація для участі в програмі триває до 22 вересня 2019 року. 

Якщо у Вас є додаткові запитання, Ви можете звертатись до:
Генріха Матухно (тел.: 0958309403)
Інни Шутки (тел.: 0988110094)

Facebook