Презентація результатів соціологічного опитування серед майбутніх педагогів

Початок: 11.09.2019 о 15:00
Закінчення: 11.09.2019 о 17:00
Адреса: вул. Пушкіна 11, м. Вінниця,
Місце: HUB «Місто змістів»

Завершено

презентація
Презентація результатів соціологічного опитування серед майбутніх педагогів

Питання проблематики гендерно-обумовленого насильства в українському суспільстві є вкрай актуальним і знаходиться у центрі уваги громади.

Громадська організація «Центр Поділля-Соціум» (м. Вінниця) за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд» реалізує проект «Формування навичок запобіганню гендерно-обумовленого насильства у  майбутніх педагогів».

Метою проекту є формування у майбутніх педагогів навичок ідентифікації та запобіганню гендерно-обумовленого насильства в навчальних колективах, шляхом поширення кращих практик гендерної освіти.

В рамках проекту було проведено соціологічне опитування серед майбутніх педагогів з метою вивчення запиту щодо питань гендерного освіти, на які необхідно акцентувати увагу під час підготовки інформаційних матеріалів та програм навчальних тренінгів.

 Презентація результатів соціологічного опитування студентів та студенток Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського буде проведено 11 вересня 2019 року у HUB «Місто змістів» за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна 11, з 15.00 до 17.00  години.

Запрошуємо зацікавлених осіб взяти участь у зазначеному заході.

Сергій Проценко, голова правління ГО «Центр Поділля-Соціум».