Презентація результатів дослідження законопроєктів “Про медіа” та “Про дезінформацію” (Львів)

Початок: 17.02.2020
Адреса: вул. Винниченка, 20а, Львів, Україна
Місце: конференц-зала гостинного двору “Архистратиг”
ГО “Інтерньюз-Україна”
Телефон: (044) 458 44 40
E-mail: [email protected]

Завершено

Львів
Презентація результатів дослідження законопроєктів “Про медіа” та “Про дезінформацію” (Львів)

У понеділок, 17 лютого о 14:00, у Львові відбудеться дискусія щодо регулювання інтернету в Україні через призму дослідження двох резонансних законодавчих ініціатив – “Про медіа” та “Про дезінформацію”. Під час дискусії експерти ГО “Інтерньюз-Україна” представлять методологію Індексу регулювання онлайн-простору та перші висновки дослідження.

Де: конференц-зала гостинного двору “Архистратиг”, м. Львів, вул. Винниченка, 20а
Коли: понеділок, 17 лютого 2020 року, 14:00-15:00

В обговоренні візьмуть участь:

  • Віталій Мороз, керівник програм нових медіа ГО “Інтерньюз-Україна”,
  • Павло Моісеєв, директор з правових питань ГО “Інтерньюз-Україна”,
  • Тарас Яценко, співзасновник медіа-хабу “Твоє місто”

Реєстрація на подію доступна за посиланням.

Онлайн-простір треба регулювати чи залишити вільним від державних впливів? Боротися з дезінформацією через регуляції чи журналісти самостійно повинні знайти способи протидії пропаганді? Чи має право користувач поширювати будь-який контент в інтернеті? Всі ці питання стають актуальними з новими ініціативами Верховної Ради України.

Щоб визначити їх вплив, команда ГО “Інтерньюз-Україна” розробила Індекс регулювання онлайн-простору як інструмент дослідження законодавства на тему інтернету. Першими двома документами, які експерти оцінювали за методологією Індексу, стали проєкт закону “Про медіа” та “Про протидію дезінформації”, розроблений Міністерством культури молоді та спорту України.

Під час презентації учасники обговорять виклики для розвитку вільного інтернету в Україні, висновки першого оцінювання за методологією Індексу та ймовірність схвалення двох законопроектів в Парламенті.

Трансляцію події можна буде переглянути наживо на сайті Tvoemisto.tvфейсбук-сторінці медіа-хабу, а також YouTube-каналі. Початок трансляції — орієнтовно о 14:00.

Проєкт «Індекс регулювання Інтернету як інструмент адвокації для України» є компонентом «Медійної програми в Україні спрямованої на розвиток медійного сектору, зміцнення медійних інституцій, а також поліпшення практики цифрової безпеки серед журналістів та медійних організацій», що реалізується ГО «Інтерньюз-Україна» та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) через американську неурядову організацію «Інтерньюз».