У п’ятницю, 5 листопада, о 16:00 команда проєкту «Діти Covid-19» презентує результати унікального соціо-антропологічного дослідження впливу пандемії коронавірусу на дитинство в Україні.
Майже півроку ми плідно та ґрунтовно працювали над тим, аби почути, зібрати та проаналізувати історії від дітей та підлітків України про досвід життя під час пандемії та вплив карантину на їхній побут, навчання та відпочинок.
Позаду 3 етапи: кабінетне дослідження, якісний (віддалена етнографія) та кількісний (телефонне опитування, реалізоване Київським міжнародним інститутом соціології) етапи.
Зібрані дані та дослідницькі висновки ми представимо у форматі онлайн-дискусії. Спільно із запрошеними експертами та експертками, поговоримо про таке:
- Дитинство під час ковіду: навіщо вивчати пандемію з перспективи дітей?
- Zoom-освіта: чому дистанційна школа — це не лише про навчання?
- Карантинне дозвілля: чим ще себе зайняти?
- Пандемія і простір: дитинство в чотирьох стінах.
Подія відбудеться онлайн, у форматі ZOOM-конференції. Аби взяти участь, заповніть, будь ласка, коротку анкету за посиланням.
Усі зареєстровані на презентацію учасники/-ці отримають електронний примірник звіту за день до заходу. Ми надішлемо файл на вказану в реєстраційній анкеті пошту.
Текстова версія звіту стане публічно доступною на сайті https://childrencovid19.org.ua/ одразу після події.
Учасники/-ці дискусії:
- Тетяна Саніна, соціологиня, координаторка кабінетного та кількісного етапів дослідження «Діти Covid-19»;
- Юлія Соболь, дослідниця дитинства, проєктна менеджерка «Діти Covid-19»;
- Тіна Полек, антропологиня, координаторка якісного етапу дослідження «Діти Covid-19»;
- Олексій Лиштва, керівник програми CATI (комп’ютерна система телефонного опитування) Київського Міжнародного Інституту Соціології, куратор телефонного опитування у рамках дослідження «Діти Covid-19».
- Імена решти запрошених до дискусії експертів/-ок ми оголосимо дещо згодом. Stay tuned!
Модерує — Олена Брайченко, антропологиня «Центру прикладної антропології», співзасновниця проєкту «Їжакультура».
Подія у facebook.
Проєкт «Діти Covid-19» реалізується на замовлення ГО «Культурні географії», за фінансової підтримки Українського культурного фонду.