Презентація рекомендацій щодо удосконалення законодавства та практики в Україні у сфері правосуддя та ре-соціалізації щодо дітей у конфлікті з законом

Початок: 13.02.2019 о 15:00
Закінчення: 13.02.2019 о 16:00
Адреса: вул. Дмитрівська, 80 , Київ,
Місце: Правовий клуб «PRAVOKATOR. Київ»

Завершено

Презентація міжнародних сертифікаційних програм для НПО
Презентація рекомендацій щодо удосконалення законодавства та практики в Україні у сфері правосуддя та ре-соціалізації щодо дітей у конфлікті з законом

Захід проводиться з метою представлення та проведення консультацій щодо експертних напрацювань представників громадянського суспільства, науковців та інших фахівців, які мають відповідний практичний досвід роботи у сфері захисту прав дитини, правосуддя та ре-соціалізації дітей у конфлікті з законом.

Після проведеної дискусії, оновлений документ, що містить рекомендації з урахуванням результатів консультацій, буде передано Міжвідомчій координаційній раді з питань правосуддя щодо неповнолітніх та поширено серед усіх зацікавлених осіб, установ та організацій.

Рекомендації були розроблені в рамках проекту громадської організації MART та Гельсінського Фонду з Прав Людини (Варшава) у партнерстві з Освітнім домом прав людини – Чернігів та Міністерством юстиції України в рамках проекту «Розвиток системи правосуддя та ре-соціалізація щодо дітей у конфлікті з законом в Україні» за фінансової підтримки програми RITA та Фонду Домів Прав Людини (Осло).

Проект спрямовано на досягнення цілей, що передбачені планом дій з Національної стратегії у сфері прав людини. Зокрема, проект сприятиме запровадженню ефективної системи правосуддя щодо дітей у конфлікті з законом в Україні з урахуванням міжнародних стандартів та побудові системи ре-соціалізації неповнолітніх порушників.

Для участі у заході заповніть анкету за посиланням.