Презентація проекту “Приступаючи до справи” у Волинській області

Початок: 08.02.2017
Адреса: Ковель,
Місце: Центр зайнятості
ГО “Волинські перспективи”

Завершено

16468637_1224897904262667_1322171219_n
Презентація проекту “Приступаючи до справи” у Волинській області

ГО «Волинські перспективи» як регіональний партнер, у співпраці з Волинським обласним центром зайнятості продовжує реалізацію проекту «Приступаючи до справи». Проект впроваджується за підтримки Посольства США в Україні міжнародною неприбутковою організацією PH International.

Він має на меті допомогти молоді, яка перебуває у складних економічних обставинах, але докладає наполегливих зусиль до відкриття і ведення власної справи, у вивченні основ ділової англійської мови; основ ведення бізнесу; а також роботи з Веб-сайтами, мобільними та соціальними медіа з метою розвитку власної справи. Проект дає можливість учасникам розвинути лідерські навички, взяти активну участь у розвитку України, а також розширити свої можливості для можливої участі у майбутніх програмах обміну і навчальних програмах за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні та Державного департаменту США.

На цьому тижні презентація проекту відбулася у базових центрах зайнятості м. Луцька та м. Володимира-Волинського. На зустріч з учасниками проекту були запрошені представники місцевого бізнесу. Молодь мала змогу отримати цінні поради щодо започаткування та розвитку власної справи з перших уст. Викладачі ділової англійської мови спільно з учасниками проекту підготували цікаві презентації груп, під час яких вони продемонстрували свої знання іноземної мови, які здобули протягом вже 6-ти тижнів навчань.

Але у нас все попереду – чотири місяці інтенсивних занять та нові можливості для саморозвитку.

Наступного тижня також запланована презентація проекту в м. Ковелі. Захід відбудеться 8 лютого 2017 року в приміщенні Ковельського міськрайонного центру зайнятості.

Погляди у даній статті не обов’язково збігаються з офіційною позицією Уряду США.

Відео з учасниками проекту