Презентація проектів щодо подолання стереотипів між молоддю в різних регіонах (Тернопіль)

Початок: 28.09.2016 о 11:00
Закінчення: 28.09.2016 о 12:00
Адреса: бульвар Т.Шевченка, 27, 2 поверх, Тернопіль, Україна
Місце: Прес-центр Українського дому "Перемога"

Телефон: 0634546661

Завершено

прес-конференція
Презентація проектів щодо подолання стереотипів між молоддю в різних регіонах (Тернопіль)

28 вересня  об 11.00 год. в  приміщені прес-центру Українського дому «Перемога» (м. Тернопіль, бульв. Т.Шевченка, 27, 2 поверх ) відбудеться прес-конференція, присвячена  презентації проектів – локальних ініціатив, реалізованих активною молоддю і направлених на подолання стереотипів та встановлення діалогу між молоддю Сходу, Півдня та Заходу.

Учасниками прес-конференції будуть молоді активісти – учасники обмінних поїздок за проектом «Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня і Заходу України» (фінансується NED), представники молодіжних НУО, місцевої влади

Організатори заходу –  ГО «Молодіжна Альтернатива», регіональний координатор – Ігор Процик (голова Правління ГО «Спілка Молодіжного Самоврядування») за підтримки NED

Під час прес-конференції відбудеться презентація проектів, оголошення переможців конкурсу проектів, дискусія на тему «Важливість молодіжних ініціатив, та можливість підтримки владою молодіжних ініціатив».

Мета обмінних поїздок за проектом «Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня і Заходу України»  – встановлення діалогу між молоддю Сходу, Півдня і Заходу України; руйнація стереотипів у сприйнятті один одного; формування простору, де можна почути думки учасників з різних областей та виробити спільне бачення вирішення конфліктів сучасної України; обмін досвідом у громадській діяльності; навчання учасників проектному менеджменту; встановлення тісних контактів між активною молоддю, задля розбудови цілісної суверенної України.

Під час обмінних поїздок  відбулося навчання учасників тому, як розробляти та реалізовувати власні проекти, що стало необхідним імпульсом для створення локальних ініціатив самою молоддю заради якісних змін у їхніх громадах.

В результаті 10 обмінних поїздок учасниками було реалізовано 30 ініціатив (проектів) в наступних регіонах: Херсонська, Харківська, Дніпропетровська, Миколаївська, Тернопільська, Львівська, Луганська, Донецька, Хмельницька, Запорізька та Одеська області.

З проектами  можна ознайомитися тут.

30 серпня 2016 року молоді реалізатори проектів були запрошені на фінал у м. Київ, де вони презентували свої локальні ініціативи та шляхом голосування обрали переможців. За результатами голосування серед присутніх було обрано переможців. Переможців буде оголошено під час прес-конференції.

 

ГО «Молодіжна Альтернатива» є досвідченою організацією, що майже 20 років відкриває молоді доступ до соціальних ліфтів в суспільстві заради побудови демократії, європейських цінностей та розбудови держави. Ми відкриваємо молоді вікно у реальну політику, сприяємо створенню молодого покоління політичної еліти, формуємо покоління пасіонарних лідерів.

Наша місія – сприяти українській молоді стати економічно та кар’єрно самодостатньою,набути навичок та здатності управляти державою, стати лідерами впливу та вміти активно відстоювати власні права. Тому молодь нашої мрії – професійна, конкурентна, самодостатня, інноваційна, здатна управляти державою.