Презентація логотипу Клубного чемпіонату світу з веслування на човнах «Дракон» (IСF)

Початок: 25.06.2018 о 14:00
Закінчення: 25.06.2018 о 16:00
Адреса: вул. Рейтарська, 8/5А, Київ, Україна
Місце: Інтерфакс-Україна

Завершено

1
Презентація логотипу Клубного чемпіонату світу з веслування на човнах «Дракон» (IСF)

25 червня о 14:00 у приміщенні у ІНТЕРФАКС, вул. Рейтарська, 8/5А, відбудеться презентація логотипу Клубного чемпіонату світу з веслування на човнах «Дракон» (IСF), який наступного року проводитиметься в столиці України. До створення лого міг долучитися кожен охочий, взявши участь в відкритому конкурсі, який проводило ГО “Центр Розвитку Міста” спільно з Федерацією України з веслування на човнах «Дракон».

Конкурс проходив у два етапи. Спочатку користувачі соціальної мережі Facebook голосували за прислані роботи на сторінці ГО “Центр розвитку міста”. Саме їхні голоси визначили десятку найкращих ескізів логотипів майбутнього чемпіонату. На наступному етапі представники Федерації обрали найкращу з робіт. Переможця конкурсу та його роботу і буде презентовано під час прес-конференції. Крім того спікери поділяться інформацією щодо подальших планів підтримки та просування цього виду спорту напередодні міжнародних змагань.

Людмила Василівна Костенко, лідер ГО “Центр Розвитку Міста”: «Нашою метою було не тільки проведення конкурсу на логотип Чемпіонату світу, ми хотіли отримати логотип, який би передавав дух змагань, силу та прагнення до перемоги. І водночас, щоб побачивши цей логотип, люди з будь-якої країни розуміли, що це – Україна! Друга наше мета – привернення уваги якомога більшої кількості людей до здорового способу життя та занять спортом. І ми щиро вважаємо, Чемпіонат світу, який проходитиме саме у нас, в Україні, в Києві – це подія, яка може це зробити».

Моргун Валерій Павлович, Президент Федерації України з веслування на човнах «Дракон»: «Протягом останніх років завдяки зусиллям Федерації проведено десятки змагань на території всієї України. А українська національна збірна з веслування на човнах «Дракон» на постійній основі бере участь у міжнародних змаганнях, де посідає призові місця. Для більш широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом спільними силами було проведено всеукраїнський конкурс на розробку логотипу Клубного чемпіонату світу з веслування на човнах «Дракон».

IMG_0644-1024x682

Нагадаємо, що Україна виборола право на проведення Клубного чемпіонату світу з веслування на човнах «Дракон» (IСF) у 2019 році. Тож в наступному році Київ відвідають майже 6 000 спортсменів – учасників змагання – з 40 країн.