Презентація арт проєкту “Нестеменність”

Початок: 15.02.2024 о 15:00
Закінчення: 29.02.2024 о 19:00
Адреса: вул. Пилипа Орлика 7, Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл., 76018, Україна
Місце: Підземний Перехід Ваґабундо"

Телефон: 050 338 8047
E-mail: [email protected]

Завершено

425671485_863170912486448_304780274012414419_n
Презентація арт проєкту “Нестеменність”

Мова йде про черговий авторський проєкт львівської акварелістки Наталії Кучабської в мистецькому просторі “Підземний Перехід Ваґабундо” в Івано-Франківську.

Наталія Кучабська – львівська художниця, графічна дизайнерка, координаторка української філії міжнародного акварельного товариства «IWS Ukraine» у місті Львові, членкиня Спілки дизайнерів України, викладачка ВСП у Львівському поліграфічному фаховому коледжі УАД, членкиня «Mondial ART Academia», співзасновниця мистецької школи та галереї «ARTICUS», амбаcадорRockwellart – Канада, організаторка благодійних майстер-класів для молоді з інвалідністю, учасниця міжнародних акварельних фестивалів, виставок та Всеукраїнського проєкту «Золотий фонд нації». Її акварелі визнані одними з кращих у Європі.

Наталія Кучабська – українська художниця-акварелістка з багатим творчим доробком. Її творчість відома своєю оригінальністю та манерою виконання. Її творчість охоплює діапазон напрямків образотворчого мистецтва, пропущених через призму самобутньої світоглядної системи й екстрапольованих на полотно. Вона маневрує пропорціями, ритмом, кольором, та технікою, щоб донести до глядача образи своєї життєвої філософії, творячи на підсвідомості і впливаючи на підсвідомість. Художниці вдається зобразити на своїх полотнах образи, які є цілком конкретними, але мають містичний підтекст. Вона створює фантастичні картини з вкрапленнями реалізму, що надає її творчості особливої привабливості.

У своїх роботах Наталія Кучабська часто експериментує і створює різноманітні оригінальні авторські техніки. Процес творення для неї є інстинктивним і органічним. Вона намагається використовувати певні композиційні засоби виразності та технологічні прийоми, поєднуючи різноманітні техніки, щоб донести до глядача свої образи. В її мові нерідко звучать метафори. Це також можна бачити у творчості Наталії Кучабської, чия манера малювання насичена символікою та метафорами. Кожна робота художниці – це своєрідний світ, що розкривається перед очима глядача і відтворюється у формі сюрреалістичних образів.

Один з головних факторів, який робить творчість Кучабської унікальною, – це здатність художниці зобразити образ одночасно з різних сторін – реальної, абстрактної і ментальної. Її полотна відображають внутрішній художній простір, який спирається на вивчення внутрішнього світу. Реальність і сюрреалізм пов’язані в творчості настільки тісно і органічно, що їх взаємозв’язок створює перед очима глядача позаземний світ. Її роботи не просто відображають дійсність, а перетворюють її на світ, де все можливе і де мрії перетинаються з реальністю.