Пресконференція «Захист від насильства та домагань на роботі: національна практика й міжнародні трудові стандарти»

Початок: 09.12.2019 о 15:30
Закінчення: 09.12.2019 о 16:30
Адреса: вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ, Україна
Місце: Інформаційне агентство "Укрінформ"
Конфедерація Вільних профспілок України
Телефон: 044-287-64- 57
E-mail: [email protected]

9.12  0 15:30 в агентстві  "Укрінформ" відбудеться пресконференція на тему: «Захист від насильства та домагань на роботі: національна практика й міжнародні трудові стандарти».
Пресконференція «Захист від насильства та домагань на роботі: національна практика й міжнародні трудові стандарти»

9 грудня, у понеділок, о 15:30 в національному інформаційному агентстві  “Укрінформ” (Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, зала 1) відбудеться пресконференція на тему: «Захист від насильства та домагань на роботі: національна практика й міжнародні трудові стандарти». 

Учасники: 

  • Михайло Волинець,  голова Конфедерації Вільних профспілок України,
  • Маріко Оучі, старша спеціалістка з питань умов праці/ ґендерної рівності Групи технічної підтримки з питань гідної праці Бюро МОП для країн Центральної та Східної Європи (Будапешт),
  • Наталія Левицька, заступниця голови Конфедерації Вільних профспілок України,
  • Галина Савостянова, голова первинної профспілкової організації Незалежної профспілки гірників України “Добропільського енергопідприємства”. 

Наприкінці всесвітньої акції «16 днів активізму проти ґендерно обумовленого насильства» та напередодні Міжнародного дня прав людини учасники пресконференції розкажуть про ситуацію з дотриманням трудових прав та наскільки актуальною для України є проблема насильства й домагань у світі праці. 

Представники КВПУ дадуть оцінку національним механізмам захисту працівниць та працівників у світі праці. На конкретних прикладах жінок з різних галузей та регіонів проілюструють, у якій формі може проявлятися насильство на робочих місцях, та як від нього оборонятися. 

Крім того, під час пресконференції буде представлено нову Конвенцію Міжнародної організації праці №190 щодо викорінення насильства та домагань у сфері праці та супровідну Рекомендацію 206. ​

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.