Практичні аспекти реалізації повноважень об’єднаних громад

Початок: 09.06.2017 о 12:00
Закінчення: 09.06.2017 о 14:00
Адреса: вул. Соборна, 68, Вінниця, Вінницька, 21021, Україна
Місце: Вінницький прес-клуб
Вінницький прес-клуб
Телефон: (067)7483345
E-mail: [email protected]

Завершено

decentralisation
Практичні аспекти реалізації повноважень об’єднаних громад

9 червня у Вінниці відбудеться круглий стіл на тему “Практичні аспекти реалізації повноважень об’єднаних громад” – у рамках проекту «Регіональні голоси за децентралізацію», о його втілює Вінницький прес-клуб реформ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

 Мета заходу – започаткування діалогу між владою, лідерами ОТГ та відповідними виконавчими службами, що передають повноваження щодо створення допоміжних служб в громади.  Цільові групи учасників: голови об’єднаних громад, їх заступники, секретарі рад об’єднаних громад, представники УМНС у Вінницькій області, експерти з питань децентралізації, журналісти.

До участі запрошуються керівники об’єднаних територіальних громад області, представники Вінницької ОДА та обласної ради, експерти та представники громадських організації від проектів «Пульс», представники Офісу реформ.

У рамках заходу планується розглянути наступні аспекти етапів розробки Стратегічних планів громад:

  1. Співпраця органів виконавчої влади з ОТГ: чи досягнуто конструктиву?
  2. Створення самостійних обслуговуючих служб в ОТГ.
  3. Прогалини у законодавчій базі України, які гальмують розвиток громад. На що потрібно звернути увагу законотворцям та представникам влади.

Дата: 9 червня 2017 року.

Початок: о 12:00 (завершення о 14.00).

Адреса: Вінниця, Прес-клуб (вул. Соборна, 68, ІІ поверх).

Сайт проекту 

Організаційні деталі: Учасникам буде відшкодована вартість проїзду. Для цього потрібно обов’язково привезти з собою і надати нам квитки у обидві сторони. (Відшкодування відбувається виключно за наявності квитків). Просимо підтвердити отримання даного листа та участь у тренінгу до 31 травня включно із поміткою  «Практичні аспекти реалізації повноважень об’єднаних громад» на електронну скриньку [email protected]  із зазначенням ПІБ учасників, посада, назва ОТГ чи потенційної ОТГ, контакти учасників. Координатор проекту у Вінницькій області Ірина Булгакова: (067)7483345.

Проект «Регіональні голоси за децентралізацію» втілюється за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди спікерів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. /Supported by the Media Development Fund of the U.S.Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government