Посилення інституційної спроможності об’єднаних громад через стратегічне планування їх розвитку

Початок: 18.05.2017
Адреса: вул. Байди Вишневецького, 36/1 , Черкаси, Черкаська, 18007,
Місце: Центр розвитку місцевого самоврядування
Академія стратегічних досліджень
Телефон: 0632689281
E-mail: [email protected]

Завершено

Тренінг з децентралізації
Посилення інституційної спроможності об’єднаних громад через стратегічне планування їх розвитку

Громадська організація «Прес-клуб реформ» (Кропивницький) у партнерстві з громадською організацією «Академія стратегічних досліджень» (Черкаси) та у співпраці з Черкаською агенцією регіонального розвитку запрошують взяти участь в семінарі з елементами тренінгу на тему «Посилення інституційної спроможності об’єднаних громад через стратегічне планування їх розвитку», що є частиною проекту «Регіональні голоси за децентралізацію», який реалізує Прес-клуб реформ за підтримки «Фонду розвитку ЗМІ» Посольства США в Україні.

Мета заходу: започаткувати процес організації стратегічного планування у об’єднаних територіальних громадах Черкащини та розроблення Стратегій розвитку об’єднаних громад задля поширення досвіду успішної децентралізації.

Цільові групи учасників: голови об’єднаних громад, їх заступники, секретарі рад об’єднаних громад, працівники економічного управління/відділу, відділу проектної діяльності, депутати об’єднаних громад, старости.

До участі запрошуємо представників об’єднаних територіальних громад області та ті громади, що отримали позитивні висновки від Черкаської ОДА, зокрема, Білозірська, Єрківська, Мокрокалигірська, Набутівська, Стеблівська, Тальнівська, Селищенська, Шполянська, Степанецька, Ротмістрівська, Моринська, Мліївська, Іркліївська та інші які підпадатимуть під вимоги на момент організації та проведення цього семінару-тренінгу. Від кожної громади по 2 особи.

Програма семінару-тренінгу: (орієнтовна)
1. Стратегічне планування розвитку громади: з чого почати й навіщо?
2. Підготовка та організаційно-інформаційне забезпечення. Діагноз стану розвитку громади.
3. Ідентифікація проблем і потенціалів розвитку та побудова сценаріїв розвитку
Формування програми дій.
4. Профіль (паспорт) громади. Аналіз ресурсної бази громади.
5. Методи локального аналізу.
6. Що важливо для правильної організації стратегічного планування у громаді? Критерії відбору членів робочої групи з розробки Стратегії розвитку громади.

Дата: 18 травня. Час початку о 10:00. Час завершення о 16:00. Місце проведення: м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36/1 (3-ій поверх, приміщення Черкаського підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування»

Організаційні деталі:
1. Учасникам буде відшкодована вартість проїзду. Для цього потрібно обов’язково привезти з собою і надати нам квитки у обидві сторони. (Відшкодування відбувається виключно за наявності квитків на автобус).
2. Організатори забезпечують учасників харчуванням та матеріалами.