Підприємці зі Сходу презентуватимуть бізнес-досягнення у Львові

Початок: 01.11.2018
Закінчення: 02.11.2018
Адреса: вул. Стрийська, 199, Львів , Львівська, Україна
Місце: Cтадіон «Арена Львів»
Програма розвитку ООН

Завершено

Схід-Експо 2018
Підприємці зі Сходу презентуватимуть бізнес-досягнення у Львові

1-2 листопада, в рамках XVIII Міжнародного економічного форуму, близько 100 підприємців з Донеччини та Луганщини презентують свої бізнеси на виставці «Cхід-Eкспо – 2018» у Львові.

Основна мета «Cхід-Eкспо – 2018» – підтримка малого та середнього бізнесу (МСБ) Донецької та Луганської областей, збільшення знань про підприємницьку діяльність та встановлення ділових зв’язків між підприємцями України.

Центральною подією «Схід-Експо – 2018» стане виставка-презентація підприємств зі сходу України, котрі, незважаючи на економічні та політичні труднощі, успішно функціонують та постійно розвиваються. На виставці відвідувачі знайдуть сільськогосподарські товари, соляні та керамічні вироби, IT-технології, 3D-принтери, глиняні печі, одяг, еко-вироби та багато іншого.

Власники бізнесу, керівники, інвестори, представники міжнародних організацій, влади та лідери громад з усієї країни зберуться у Львові, щоб знайти нових бізнес-партнерів, клієнтів із різних куточків України, Польщі та інших країн ЄС.

Також гості «Схід-Експо – 2018» матимуть можливість дізнатися про експортні можливості до країн ЄС, удосконалити знання про бізнес-процеси, відвідати панельні дискусії, презентації та тематичні секції, присвячені економічним та інвестиційним перспективам Львівської, Донецької та Луганської областей.

Протягом двох днів учасники заходу обиратимуть кращий бізнес, представлений на виставці, який отримає спеціальну відзнаку.

Вже другий рік поспіль ПРООН проводить в Україні бізнес-виставку «Cхід-Eкспо». У 2017 році захід відбувся у трьох містах України: Краматорську, Сєвєродонецьку та Києві. Понад 150 місцевих компаній презентували власну продукцію. За підсумками заходу 70% учасників встановили нові ділові відносини з партнерами та клієнтами.

Захід відбудеться:

Дата та час: 1-2 листопада (з 10:00 до 18:00)

Місце: місто Львів, приміщення стадіону «Арена Львів», вул. Стрийська, 199

Вхід вільний!

Подробиці на сайті: www.east-expo.com.ua

Довідка:

«Схід-Експо – 2018» реалізується ПРООН за фінансової підтримки Посольства США в Україні, урядів Японії, Польщі, у партнерстві з Львівською обласною радою, Львівською торгово-промисловою палатою, а також Львівською, Донецькою та Луганською обласними державними адміністраціями.

Міжнародний економічний форум, який щорічно відбувається у Львові з 2001 року, вважається найважливішою подією року в економічному житті Західної України. Головним завданням Форуму є представлення Львівщини як безпечної території для ведення бізнесу в Україні, встановлення діалогу між владою і бізнесом, активізація транскордонної співпраці. В цьому році на XVIII Міжнародному економічному форумі очікується візит Президента України, приїзд дипломатичних та бізнес-делегацій з понад 100 країн світу.

Пов’язані новини:

Перша «Схід-Експо 2017» зібрала 100 бізнесів та 4000 відвідувачів на постраждалому від конфлікту Донбасі

Східна Україна відкриває нові бізнес-можливості для співробітництва та інвестицій

Запити ЗМІ:

Юлія Самусь, спеціалістка з комунікацій, ПРООН: [email protected] або 0971391475

Запити від підприємств Донецької області

Іван Мукомел, 095 205 19 00, [email protected]

Запити від підприємств Луганської області

Володимир Іщенко,  066 766 95 85, [email protected]