Перший SDG Opinion Space «Чи досягнемо ми цілей сталого розвитку 2030: наявні тенденції»

Початок: 03.10.2019 о 17:00
Закінчення: 03.10.2019 о 19:00
Адреса: вул. Хрещатик, 10, Київ, Україна
Місце: Хаб iHub
СSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ»

Завершено

podiya
Перший SDG Opinion Space «Чи досягнемо ми цілей сталого розвитку 2030: наявні тенденції»

3 жовтня 2019 року о 17 годині в iHub, вул. Хрещатик, 10, СSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» проведе перший SDG Opinion Space на тему: «Чи досягнемо ми Цілей сталого розвитку 2030: наявні тенденції».

Україна посідає 41 місце в глобальному Звіті з Цілей сталого розвитку за 2019 рік (The Sustainable Development Report, включаючи the SDG Index & Dashboards), який демонструє рівень виконання індикаторів по кожній з Цілей. Україна отримала 72,8 балів зі 100 за досягнення в реалізації Цілей сталого розвитку.
Незважаючи на те, що цей показник є доволі непоганим, Україні треба подолати виклики, що найбільше стоять перед імплементацією Цілей саме в Україні – Цілі №3 (Міцне здоров’я та благополуччя), Цілі №14 (Забезпечення життя під водою) та Цілі №16 (Мир, справедливість та сильні інститути).
SDG Opinion Space – це комунікаційний майданчик для обговорення основних викликів, що стоять перед людством, ролі Цілей сталого розвитку у подоланні цих викликів, кейси різних структур та молодіжні ініціативи задля реалізації Цілей.
Спікерами виступатимуть представники державного сектору, бізнесу, громадянського суспільства, міжнародних організацій та SDG-Амбасадори. Впродовж дискусій усі охочі можуть висловити свою думку у форматі «відкритого мікрофону» та ідеї вирішення викликів, що будуть обговорюватись.
Реєстрація – обов’язкова тут

CSR Ukraine, Центр “Розвиток КСВ” – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності. Центр щорічно проводить масштабні дослідження з корпоративної соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).