Перший національний Форум жінок, які живуть з наркозалежністю в Україні “Від невидимості в суспільстві до впливового лідерства”

Початок: 18.09.2019
Закінчення: 20.09.2019
Адреса: Київ,
Місце: буде повідомлено після реєстрації

Завершено

форум
Перший національний Форум жінок, які живуть з наркозалежністю в Україні “Від невидимості в суспільстві до впливового лідерства”

Експертки та експерти, активістки та активісти, лідерки та лідери, представниці спільноти жінок, які живуть з наркозалежністю! Ми готуємося до неймовірної, але такої очікуваної, події – Першого національного Форуму жінок, які живуть з наркозалежністю в Україні “Від невидимості в суспільстві до впливового лідерства”. Він проходитиме 18-20 вересня в м. Київ.

Форум організовують Благодійний Фонд «Надія та Довіра», Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» за підтримки Альянсу громадського здоров’я.

Щоб потрапити на захід, необхідно:

1) заповнити реєстраційну форму за посиланням.
2) пройти конкурсний відбір, розповівши про свою мотивацію до участі в Форумі.

Присутні на заході дізнаються про найкращі практики регіональних самоорганізацій, переглянуть відеоролики, тематика яких сфокусована на прикладах успішної соціалізації людей, які живуть з наркозалежністю, зможуть отримати відповіді від експертів та експерток з приводу актуальних для спільноти тем.

Якщо у Вас є бажання дати власний майстер-клас, провести робочу групу чи зробити презентацію – заповнюйте відповідний розділ в анкеті, і ми зв’яжемося з Вами.

Очікуємо на заповнені реєстраційні форми і до зустрічі на Форумі

Заповнені реєстраційні форми приймаються до 31.08.2019