11 грудня о 9.30 у приміщенні #ПеремогаSpace за адресою бульвар Тараса Шевченка 62, зал “Museum” (м. Київ) ГО “Антикорупційний штаб”разом із коаліцією громадських організацій проведе публічну дискусію на тему “Виконання парламентом Антикорупційного порядку денного”.
Під час заходу буде проаналізовано наскільки ефективно працювала нова влада в антикорупційному напрямку, та що було зроблено за 3 місяці діяльності парламенту. Також визначимо проблеми, які ще необхідно розглянути парламентом у 2020 році.
Участь у публічній дискусії візьмуть народні депутати, керівники антикорупційних, правоохоронних органів та громадських організацій, журналісти, представники міжнародних організацій та посольств.
Теми дискусії:
- “Відновлення покарання за незаконне збагачення.”
- “Перезапуск антикорупційних органів: Національного агентства з питань запобігання корупції, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Державного бюро розслідувань.”
- “Антикорупційна стратегія.”
- “Судова реформа.”
- “Прозорі конкурси до Конституційного суду.”
- “Реформа прокуратури.”
- “Створення служби фінансових розслідувань.”
- “Реформа Служби Безпеки України.”
- “Реформа МВС та Нацполіції.”
Програма заходу: тут.
Мови заходу: українська та англійська. Організатори забезпечують синхронний переклад
Щоб взяти участь у дискусії, заповніть, будь ласка, форму.
Захід проводиться за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».
За додатковою інформацією звертайтеся до PR-менеджерки Антикорупційного штабу Павлюк Ольги за номером +380735005022, або е-мейлом: [email protected]
Додатково: Порядок денний встановлення справедливості – це висунуті коаліцією провідних громадських організації антикорупційного напрямку спільні вимоги до політичних партій, які балотуються до Верховної Ради на виборах 2019 року.
Антикорупційний штаб – громадська організація, створена у 2014 році. ГО “Антикорупційний штаб” розробляє цифрові інструменти, які підвищують спроможність громадян контролювати прозорість та ефективність роботи органів місцевої влади. Метою Антикорупційного штабу є запобігання і протидія корупції, а також зменшення толерантності до корупції серед населення.