Онлайн зустріч з медіаюристами на тему свободи слова під час війни

Початок: 08.06.2022 о 14:00
Закінчення: 08.06.2022 о 15:30
Адреса: Україна,
Місце: Онлайн

Завершено

08 червня (2)
Онлайн зустріч з медіаюристами на тему свободи слова під час війни

Громадська організація Платформа прав людини продовжує серію онлайн зустрічей для ЗМІ, журналістів та медіа на непросту тему – свободи слова під час війни.

Ми зібрали багато практичних запитань на тему “Військова цензура у питаннях і відповідях” і наші юристи вже готові надати відповіді на них 8 червня 2022 р.

Захід заплановано в форматі питання – відповіді, без будь-яких лекцій, тож у всіх учасників буде можливість поставити запитання в прямому ефірі та отримати кваліфіковану відповідь.

Наші зустрічі – це можливість поставити запитання юристам практикам, поспілкуватися з колегами і поділитися власним досвідом.

08 червня о 14:00 на ваші запитання будуть відповідати

  • Yevhen Vorobiov медіа – юрист, адвокат, має юридичний досвід понад 10 років, що включає досвід як на державній службі, так і приватної практики. Життєве кредо: “Не знаєш як діяти? Дій за законом!”
  • Олександр Бурмагін, медіаексперт. Більше 20 років захищав право на свободу слова в національних судах та Європейському суді з прав людини. В грудні 21-го року Олександра призначено Верховною Радою України до складу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення..
  • Liudmyla Opryshko, адвокатеса, медіаюристка, медіатренерка, має більш ніж 20-річний досвід захисту професійної діяльності журналістів та ЗМІ, чимало виграних справ в українських судах та Європейському суді з прав людини.
  • Ольга Вдовенко, адвокатка, експертка з питань доступу до публічної інформації, займається правозахисною діяльністю та консалтингом неурядових організацій з 2002 року.

Щоб отримати запрошення – заповніть гугл форму.

Під час заповнення заявки ви можете заздалегідь поставити своє запитання і визначити пріоритетні для розмови і підготовки експертів теми.

 ГО “Платформа прав людини”,

координатор: Олена Левок, тел. +38 (044) 337-337-9, email: [email protected].

Платформа прав людини – організація, яка займається захистом та розвитком прав і свобод людини, сприянням становленню вільних та професійних ЗМІ, а також реалізовує освітню та просвітницьку діяльність. Зокрема проводить тренінги, воркшопи, вебінари, надає фахові юридичні консультації та захищає в судах представників медіа, ЗМІ, журналістів фрілансерів.