Онлайн-засідання «Новий законопроєкт про референдум»

Початок: 17.06.2020 о 19:00
Закінчення: 17.06.2020 о 20:00
Адреса:
Місце: онлайн

Завершено

104301170_2646972515559050_943955472396144267_o
Онлайн-засідання «Новий законопроєкт про референдум»

Клуби «Активної Громади» – це неформальна платформа для спілкування, метою якого є обговорення ідей щодо розвитку міста та їх впровадження. Ми прагнемо побудувати майданчик для комунікації між активними громадянами, представниками влади міста/області та бізнесу.

Як долучитися: https://go.mywebinar.com/dbhc-mptw-nrzt-hfwb

Під час онлайн засідання Клубу ми будемо говорити на тему: «Новий законопроєкт про референдум». Ви підтримуєте ідею проведення національних референдумів в Україні чи є її противником? Цього разу ми обговоримо суб’єкти референдумного процесу та процес агітації за новим законопроєктом “Про референдум”;

Як гадаєте чи можна виносити на референдум питання, що стосуються зміни до Конституції України? Як агітувати та інформувати за питання, що винесені на референдум? Долучайтеся! Про все це та багато інших аспектів щодо референдуму обговоримо разом.

Долучайтеся до заходів, які ВІ «Активна Громада» проводить в онлайн форматі і ми переконаємо Вас, що можна залишатися активними щодня, за будь-яких обставин. Давайте разом впливати на рішення від яких залежить розвиток наших громад та країни в цілому.

Контактна особа: Andriy Rudenko

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України.

Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.