Онлайн-семінар «Залежність та співзалежність: що це та як допомогти?»

Початок: 13.05.2020 о 14:00
Закінчення: 13.05.2020 о 15:00
Адреса: Микитенка 7Б, Київ,
Місце: онлан
Благодійний фонд “Карітас-Київ”
Телефон: 093-204-14-34
E-mail: [email protected]

Завершено

3
Онлайн-семінар «Залежність та співзалежність: що це та як допомогти?»

Благодійний фонд «Карітас-Київ» запрошує долучитися до онлайн-семінару «Залежність та співзалежність: що це та як допомогти?», який відбудеться 13 травня о 14:00.

Організатори запрошують до участі представників організацій громадського і державного секторів, активних громадських діячів та громадськість.

3

Під час заходу лектори розкриють питання залежностей як захворювання, висвітлять проблему співзалежності та поділяться знаннями щодо мотивування узалежнених до проходження реабілітації.

Юлія Сєргєєва – медичний психолог, психолог Кризового Центру БФ “Карітас-Київ”, консультант програми СЕТА, розповість про залежність як захворювання.

Наталя Бобик – психолог, арт-терапевт, консультант з хімічної залежності, Керівник амбулаторної програми для співзалежних у місті Львові, окреслить проблему співзалежності та як зрозуміти, що ти знаходишся в залежних стосунках.

Тарас Потурай – керівник напрямків роботи з узалежненими в ЗРЦ “Назарет”, практикуючий психолог, психотерапевт з залежності та співжалежності, говоритиме про мотивування осіб із залежностями до проходження реабілітації.

Реєстрація для участі у заході за лінком https://forms.gle/kY2SUic63our1g238

Реєстрація обов’язкова. Участь безкоштовна.

Онлайн-конференція проходитиме на платформі Zoom, лінк для входу у кабінет користувача буде відправлений на адресу вказану при реєстрації.

Захід відбудеться з ініціативи Благодійного фонду «Карітас-Київ» у співпраці з Реабілітаційний центр “Назарет”.

У разі питань телефонуйте: 093-204-14-34